Publikováno Zář 20 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Skartace, spolehlivá likvidace vašich dokumentů

1 Komentář
Skartace, spolehlivá likvidace vašich dokumentů

V každé firmě, společnosti či instituci se nachází vždy větší než malé množství různých důležitých dokumentů. Problémem někdy bývá, jak naložit s již nepotřebnými takovými dokumenty, které například obsahují citlivé informace o společnosti nebo o jejích zákaznících. Jestliže smlouva navíc obsahuje textovou část, která zavazuje mlčenlivostí, nelze takový dokument jen tak vyhodit do kontejneru na ulici. Profi skartace bývá nejlepším řešením, ostatně více se dozvíte v dnešním článku.

A právě pro takové případy je nejlepší zvolit pomoc profesionálů, skartování na odborné úrovni. Firmou, která se o vše postará, může být například firma REISSWOLF, která funguje již přes 20 let v několika zemích Evropy a díky tomu nasbírala mnoho zkušeností.

Co konkrétního vám tedy bude nabídnuto?

Jestliže potřebujete v první řadě znát bližší informace, není nic jednoduššího než vyplnit poptávkový formulář či zvednout telefon a zavolat. Následně s vámi bude prokonzultováno individuální řešení pro likvidaci požadovaných dat. Samozřejmostí je poté vyzvednutí dat ke skartaci na vámi stanoveném místě. Pro vaše data přijedou zaměstnanci, kteří jsou řádně proškoleni a také prověřeni Národním bezpečnostním úřadem. Přepravu na místo likvidace zajišťují speciální vozy a vy také máte možnost využít bezpečnostní kontejnery, do kterých dokumenty vložíte.

V rámci skartace je s odpadem nakládáno ekologicky, což dokazuje i certifikát, který následně obdržíte. Jedná se o listinu, která potvrzuje provedení likvidace a také již zmíněné nakládání s odpadem.

Které dokumenty vám společnost REISSWOLF skartuje?

Jsou to tedy samozřejmě papírové dokumenty, dále také platební karty, pasy, řidičské či občanské průkazy. V dnešní době je spousta důležitých informací uchovávána hlavně v elektronické podobě, zde máte možnost skartování CD i DVD nosičů, dále disket, videokazet a také celých harddisků. Právě u elektronických nosičů pouhé vymazání dat nestačí, obsah zcela zmizí až tehdy, když nosič naplníte daty novými, na to je důležité vždy myslet.

Skartace se ať pro velkou nebo malou společnost stává běžnou aktivitou, zajišťuje bezpečí všech choulostivých dat a zamezuje nechtěnému zneužití jakýchkoliv informací třetí osobou. Pro více informací navštivte webové stránky společnosti REISSWOLF, kde je vše do detailů vysvětleno.

Jeden komentář → “ Skartace, spolehlivá likvidace vašich dokumentů ”


  1. Aranka Horvátová

    4

    Já bych nechala nejaději skartovat Deža ! Nešlo by to ?


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv