Publikováno Lis 14 , 2013 v E-shopy & Služby & Zboží

Sjednoťte svůj sportovní tým

0 Komentářů
Sjednoťte svůj sportovní tým

Každý sportovní tým si zakládá na soudružnosti a jednotě. A to nejen z praktických, psychologických, ale i filosofických důvodů. Stmelení družstva je důležité pro dobré sportovní výkony. Pokud mezi jednotlivými členy nepanuje přátelský vztah, atmosféra uvnitř skupiny i celkový výkon nestojí většinou za nic.

Každý sportovní tým má zpravidla své vlastní dresy. Jednak proto, aby se odlišil od ostatních, ale i proto, aby na každém členovi bylo hned vidět, ke kterému týmu patří. Dresy udávají nejen styl celého týmu, ale napomáhají i pocitu pohodlí.

Při návrhu dresu je důležité v prvé řadě myslet na pohodlí a praktičnost. Při sportu je důležité, aby dres správně fungoval. Tedy aby výborně padnul. Ať už střihově, tak i materiálově. Právě při sportu je volba toho správného materiálu důležitá jako nikde jinde. Samozřejmě je nutné řídit se podle konkrétního účelu, nicméně při volbě materiálu na sportovní účely se doporučuje vybírat materiál, který je nemačkavý, prodyšný a elastický. Vzhled a styl je ovšem také důležitý. Přispívá k celkové image týmu. Ale pokud budou vaše dresy vypadat skvěle, avšak nebudou správně fungovat, i ten nejlepší design nezajistí, že se budete cítit pohodlně.

Jak má takový správný dres tedy vypadat? To záleží už jen a jen na vás. Zkuste si vymyslet svůj vlastní návrh a dresy nechat ušít na míru pro celý tým. Pokud si na něco takového netroufáte, není to žádný problém. Většinou si můžete u prodejců vybrat z katalogu takový dres, který se vám bude nejvíce líbit.

Jestli sháníte spolehlivého prodejce dresů, zkuste například DDsport. V nabídce naleznete dresy na všechny možné sporty. Můžeme zmínit třeba volejbal, basketbal, fotbal, motokros, házenou či hokej. I u nich platí, že si můžete nechat ušít dresy podle svých představ, nicméně můžete vybírat i z různých již hotových návrhů.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv