Publikováno Dub 28 , 2013 v Dům a byt & Služby & Zajímavosti

SIKO – nejen koupelny

3 Komentářů
SIKO – nejen koupelny

Společnost Siko Koupelny vám nově od roku 2013 nabízí také možnost pořízení kuchyní. V nabídce SIKO kuchyně si budete vybírat ze širokého sortimentu kvalitních kuchyní a kuchyňských linek.

Široký výběr různých typů kuchyní umožňuje výběr každého zákazníka podle jeho představ. Pokud preferujete moderní linie a design současných moderních kuchyní jistě nebudete mít problém s výběrem, naopak vhodnou kuchyň si zde mohou nalézt i ti, kteří dávají přednost tradičním, dřevěným kuchyním. To bychom měli moderní kuchyně.

Kuchyně je místem, kde člověk tráví také často hodně času, proto je důležité si vybrat kuchyň, která bude nejen praktická, ale také vás bude naplňovat svým vzhledem a dobrým pocitem při připravování kdejakých lahůdek.

SIKO kuchyně mají vysokou estetickou hodnotu, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a je také kladen velký důraz právě na praktičnost a důmyslné využití veškerého prostoru.

Nabídka SIKO kuchyní je rozdělena do několika sektorů. Jsou to plánované kuchyně, kuchyně sektorové, dřezové baterie, kuchyňské obklady, doplňky, dřezy a nakonec drtiče odpadu. Pokud se zastavíme u plánované kuchyně, jsou takové kuchyně, které jsou již navrženy, a vy si z katalogu kuchyní vyberete právě takovou, která se bude nejlépe hodit do vašeho domu či bytu. Výhodou je, že díky fotografiím bude představa takové plánované kuchyně mnohem jednodušší.

Kuchyňské obklady dělají každou kuchyň originální, mají funkci ale nejen estetickou, ale také praktickou. Obklady se snadno udržují a vaše kuchyň může i za delší dobu zářit čistotou. Na výběr budete mít z velké spousty různých typů takových obkladů. Obklady to mohou být klasické rustikální nebo prořezávané moderní, ale také skleněné i nerezové mozaiky. V dnešní době je výběr opravdu široký.

SIKO koupelny můžete znát také z reklamy, kterou ztvárnila nápaditá dvojice Viral Brothers a pokud ne, stojí opravdu za zhlédnutí na www.siko.cz/bonus.

3 Komentáře → “ SIKO – nejen koupelny ”

  1. Zdravím, viděla jsem pár vzorkových koupelen této firmy, ale nevšimla jsem si kuchyní. Mohli byste mi poradit, zda existují a případně kde se nacházejí (Praha prosím ne, mám to přes celou republiku). Ráda bych nějakou navštívila, děkuji, Zuzana

  2. Zdravím, viděl jsem pár vzorkových koupelen této firmy, ale nevšiml jsem si kuchyní. Mohli byste mi říci, zda existují a případně kde se nacházejí (Praha prosím ne, mám to přes celou republiku). Rád bych nějakou navštívil, sháním kuchyňskou baterii. Děkuji, Lukáš


  3. Robert

    1

    Pokud netrváte na značce Siko mohu vám z osobních zkušeností doporučit značku Franke, s manželkou jsme od nich pořídili jak dřez tak baterii a obojí perfektně funguje a je ve skvělém stavu i po několika letech. Také nenáročná údržba a povedené zpracování, které se nám hodí ke zbytku kuchyně. Dyštak dávám odkaz do webu.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv