Publikováno Bře 21 , 2012 v Dům a byt & Služby & Zajímavosti

Samolepky na zeď – eshop

0 Komentářů
Samolepky na zeď – eshop

Raději vyhořet než se stěhovat. Někdo má podobné pocity, i když maluje. V dnešní době stačí v podstatě vymalovat jednobarevně a dokoupit různé dekorace. Ty totiž zapříčiní, ž byt nebude vypadat nudně ani, pokud použijete pastelové barvy. Samolepky na zeď nalepíte na jakýkoliv hladký povrch. Samolepky na stěnu jsou k mání jak v kamenných obchodech s bytovými dekoracemi, tak na internetu, kde jsou levnější nebo dokonce za zlomek ceny. Při výběru se orientujte krom ceny i na barvu a velikost samolepky. Ta by měla být spíše decentní než například přes celou zeď.

Kde koupit samolepky na zeď?

Napříč internetem najdete několik e-shopů, které právě bytové dekorace na zeď nabízejí. Nás zaujal obchod samolepkynazed.cz, kde najdete krom obrovského množství designů samolepek také návod, jak samolepky nalepit.

Krom ceny nás zaujala přehlednost zmíněného e-shopu, takže si samolepku vybere opravdu každý. Zboží je přehledně řazeno do několika kategorií, jako jsou dětské nebo sportovní motivy. Díky samolepkám dostanete doslova za několik stokorun opravdu designový prvek pro domácnost, ale i komerční prostory. Samolepky se hodí do obývacího pokoje stejně jako to pracovny, kuchyně či na chodbu. Samolepky si můžete vybírat tak, aby kontrastovaly s malbou nebo naopak, aby ji doplňovaly podobným barevným tónem. Velmi nás zaujala sekce akčního zboží. Samolepky z této sekce jsou krásné a za super cenu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv