Publikováno Kvě 18 , 2015 v Finance

Rychlá půjčka: Kdy se vyplatí a na co si dát pozor?

1 Komentář
Rychlá půjčka: Kdy se vyplatí a na co si dát pozor?

Rychlé půjčky jsou v první řadě snadným způsobem, jak rychle a bez průtahů získat menší finanční obnos. Díky poměrně volnějším podmínkám jsou dostupné i pro matky na mateřské, nezaměstnané, seniory, zkrátka pro všechny, kdo potřebují půjčit peníze, ovšem u banky nemají nárok. Pokud o rychlé půjčce uvažujete, určitě si musíte dát hned na několik věcí pozor. Co vše je třeba vzít v potaz a kdy se pro takovou půjčku rozhodnout?

Co určitě musíte vědět

Snadná dostupnost půjčky si samozřejmě vybírá svou daň, a to v podobě poplatku, který za půjčení a rychlé vyřízení půjčky zaplatíte. Zpravidla se jedná o nezanedbatelnou částku, takže si v první řadě musíte dobře rozmyslet, zda budete schopni vše včas vrátit. Pokud by tomu tak nebylo, připravte se na tučné penále. Půjčka ihned má také krátkou dobu splatnosti. Může to být třeba jen 7 dní, až měsíc. Výhodou je, že si dobu splatnosti volíte sami.

Kdy si půjčku vzít?

Půjčka ihned je určena především pro řešení nenadálé finanční tísně. Je vhodné si ji vzít ve chvíli, kdy zbývá několik dní do výplaty, ale vy musíte zaplatit poplatky například za telefon, koupit nový spotřebič apod. Z výplaty totiž můžete půjčku zaplatit, takže je problém vyřešen. Naopak není vhodné si půjčku brát na věci, které nutně nepotřebujete. Takovým jednáním byste se totiž mohli poměrně lehce dostat do dluhové pasti.

Kde vyřídit nejvýhodněji?

Rychlé půjčky nabízí nebankovní společnosti, v současné době jich v České republice působí desítky. Ne všechny ale mají stejné podmínky a jednají férově. Nechcete-li narazit, naším tipem pro vás je rychlá půjčka, kterou si můžete sjednat na portálu finpujcka24.cz. Stačí si zde zvolit částku (1 000 až 8 000Kč), dobu splatnosti (7 až 35 dní) a vyplnit online žádost, půjčka bude vyřízena do 60 minut! Pokud budete o peníze žádat opakovaně, je pro vás připravena ještě rychlejší SMS půjčka. Půjčky zde poskytuje seriózní a prověřená společnost JK Financial s.r.o.

Jeden komentář → “ Rychlá půjčka: Kdy se vyplatí a na co si dát pozor? ”


  1. Jason Andreas

    3

    Potřebujete úvěr? Byl jste zklamán tím, že banky nebo jiných finančních institucí? Nabízíme úvěry s úrokovými sazbami tak nízké, jak 3%. Pokud máte zájem, kontaktujte nás
    jasonandreasfinances@gmail.com pro vaši rychlou půjčku.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv