Publikováno Říj 23 , 2013 v Dům a byt & Služby & Zboží

Ruční nářadí

0 Komentářů
Ruční nářadí

Společnost DAT se zabývá prodejem jak maloobchodním, tak i velkoobchodním a specializuje se především na ruční nářadí. Tady si určitě vyberete, protože zde najdete velký sortiment zboží profesionálního nářadí. Zboží na webu je pravidelně aktualizováno a rozšiřuje se jeho výběr. Je to výhradní dovozce značky WITTE, KNIPEX a BONDHUS. Nově se nabízejí i značky RENNSTEIG a PTG. Prohlédněte si stránky, a pokud hledáte něco konkrétního a v nabídce to není, najděte si kompletní nabídku jednotlivých značek.

Co se týče velkoobchodního prodeje, tak veškerý sortiment se dodává také do obchodů, prodejcům, konečným zákazníkům a velkoobchodům. Pro obchodníky je samozřejmě individuální ceník, který se po registraci upraví. Koncovým zákazníkům je zpracována cenová nabídka a to na základě poptávky.

Teď se podíváme konkrétně na některé druhy, které nabízí sekce Ruční nářadí. Naleznete zde například  PR-GearTech Set klíčů 20dílů/6-32mm. Díky tomu, že zde najdeme ergonomické ovládání jednou rukou, je přepínání mnohem rychlejší. Práce s těmito klíči jsou až 10 krát rychlejší nežli s běžným klíčem a je zde garantována dlouhá životnost.

Dalším opravdu kvalitním nářadím jsou kleště KNIPEX. Těch je mnoho a tak si můžete vybrat z kombinovaných kleští, odizolovacích kleští, kleští pro uchopení, samosvorných kleští, bezpečnostních kleští, štípacích kleští, instalatérských kleští, střihacích kleští a mnoho dalších.

Konkrétně třeba armovací kleště slouží ke zkrucování a stříhání vázacího drátu. Pracují rychle a spolehlivě. Jsou to jedny z nejvíce prodávaných kleští na světě a to díky jejich nepřekonatelné přesnosti.

Pokud potřebujete ke své práci kvalitní nářadí, tak tady rozhodně najdete vše, co potřebujete.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv