Publikováno Čer 26 , 2012 v Cestování & Kultura & Služby & Zajímavosti

Rodinná dovolená v Česku

0 Komentářů
Rodinná dovolená v Česku

Chystáte se v létě na dovolenou a netoužíte po moři, horku a přeplněných plážích? Máte malé děti a cestovat s nimi několik hodin v autě by bylo pro ně i pro vás doslova utrpení? Vydejte se na dovolenou v Česku. Cestování po Čechách se stává čím dál tím více oblíbenějším způsobem trávení dovolené. Vydejte se poznat krásy vaší země i vy a užijte si víkendové pobyty.

Rodinná dovolená se dá strávit mnoha způsoby. Pokud však chcete aby jste se nenudili vy, ani vaše ratolesti vydejte se na dovolenou do Šiklova mlýnu. Tento areál vám nabízí široké spektrum služeb. Šikland vám zaručí aktivní a nejednotvárnou dovolenou plnou dobrodružství, odpočinku a krásné přírody. Ať už v zábavním areálu strávíte pouhý víkend nebo celý týden, budete mít pocit, že jste nestihli zkusit vše. I proto se sem většina rodin ráda vrací, nebo sem posílá své děti na letní tábor.

Navštívit můžete westernové městečko plné typických krámků a barů, které vás zavede zpět do dob osídlování západní Ameriky. Děti i dospělý si přijdou na své i při prohlídce strašidelného zámku Draxmoor. Prohlídka začíná celkem netypicky a to ve 3D kině. Poté následuje prohlídka zámku, která je obohacena atrakcemi pro děti. Zatímco si mužská část vaší rodiny bude užívat jízdu plnou adrenalinu ve válečných vozidlech nebo si bude krátit čas hrou paintballu, dámy mohou využít služeb zámeckého statku a relaxovat jízdou na koních. Obdivovat živé krokodýli a spoustu jejich expozic a fotografií můžete v Krokodýl parku, který nadchne snad opravdu každého. Dovolená v ČR nemusí být nudná!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv