Publikováno Kvě 26 , 2015 v Dům a byt

Robotická sekačka Honda Miimo seká sama

0 Komentářů

Rádi byste dosáhli dokonale posečeného trávníku bez práce? Ještě několik let zpátky by se vám vysmáli, dnes je tomu však jinak. Věda a technika opět dokázala, že nic není nemožné. Robotická sekačka Honda Miimo bude sekat trávu za vás.

Nová sekačka Honda Miimo

Robotické sekačky jsou hudbou budoucnosti, které se díky svým dovednostem na trhu stále více prosazují. Nová sekačka Honda Miimo je tak tichá, že zcela bez problémů může sekat i v noci. Sekačce navíc nevadí ani nepřízeň počasí, nezastaví ji ani chlad, déšť nebo vítr. Výkonné baterie jí umožní sekat až 90 minut bez zastavení. Když potřebuje nabít, sama si dojede do docku a nabije se.

Honda Miimo je automatická sekačka, která trávník seče pravidelně, a jelikož je tomu tak opravdu často, posečená tráva je velmi jemná, takže tvoří mulč, jenž není potřeba sbírat.

Honda Miimo = bezpečná sekačka

Při vývoji automatické sekačky Honda Miimo výrobci kladli důraz nejen na výkon a jiné moderní vlastnosti, ale také i na bezpečnost. Výsledkem je moderní ohleduplná sekačka k dětem i k domácím zvířatům. Nová sekačka Miimo byla navržena tak, že při zvednutí nebo nárazu okamžitě zastaví točení nožů. V případě, že nůž narazí do kamenné překážky, nezlomí se, ale pouze se ohne (ale to je jen velmi málo pravděpodobné, protože nůž končí daleko od plastového okraje sekačky).

Snadné ovládání sekačky

Automatická sekačka Honda Miimo seče trávník přesně tam, kde jí to speciálním drátkem vytyčíte. Tento drátek je skrytý pod drnem trávníku. Umožňuje vám tak, abyste si zahradu rozdělili do několika zón, které budou sečeny zvlášť. Díky výkonnému motoru a kvalitní trakci Honda Miimo zvládne pojezd i po šikmých plochách. Velkou výhodou těchto sekaček je i snadné ovládání, které probíhá prostřednictvím chytrých telefonů. Sekačka také disponuje alarmovým systémem s pinem a GPS signálem.

V případě tedy, že chcete mít i vy dokonalý trávník bez námahy, zkuste popřemýšlet nad trendem 21. století a pořiďte si tuto automatickou sekačku.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv