Publikováno Led 02 , 2015 v Cestování

Relax v termálních lázních

0 Komentářů
Relax v termálních lázních

Také přemýšlíte, co za peníze od Ježíška? Zkuste třeba nějaký zájezd, nebo pobyt s relaxací. Zima sice letos není třeba až tak mrazivá, přesto je velmi příjemné prohřát si ztuhlé svaly a klouby. Zcela jistě nám podle odborníků pomůže pravidelná návštěva sauny. Ne každý ale má čas minimálně jednou týdně věnovat asi dvě hodiny z volného času saunování. Navíc pokud bychom uvažovali o návštěvách od podzimu do jara jednou až dvakrát týdně, pak se nejedná o nic levného.

Za peníze, které jsme našli pod stromečkem ale můžeme našemu tělu dopřát relax naprosto přirozený. Na mysli máme termální lázně. Ty nejlepší termály jsou u našich nejbližších východních sousedů. Na Slovensku si můžete užít pobyty v termálních lázních za super ceny. Navíc se zde domluvíte a ze slovenské kuchyně také nemusíte mít strach. Velké množství poskytovatelů ubytování má navíc po novém roce akce, které je opravdu škoda nevyužít.

Slevy pobytů v termálních lázních můžete využít v podstatě celoročně, ale od podzimu do jara nebudete mít pocit, že je ve vyhřátém bazénu hlava na hlavě. V době, kdy není sezóna, jsou ceny zájezdu navíc ještě mnohem nižší. Na druhou stranu jen v létě si můžete pochutnávat na luxusních sezónních potravinách. Na Slovensku snad v každé vesnici najdete stínek s domácí bio zeleninou, ovocem, vejci a podobně. To stejné platí i pro Maďarsko. Nejen, že zde také koupíte místní dobroty, ale termální lázně také stojí za to. Mnoho z nich najdete už kousek od slovenských hranic. Ceny jsou také podobné a u hranic se Slovenskem se většinou bez problémů domluvíte. Zcela jistě si nezapomeňte přivést papriky v jakémkoliv stavu. Maďarská domácí mletá paprika strčí do kapsy i tu nejdražší z obchoďáku. Je sice o trochu světlejší, ale zase víte, že není dobarvovaná. Nezapomeňte si dát pravý maďarský guláš z hovězího masa, který je zahušťovaný místo mouky červenou kapií. Relax a dobré jídlo, to je ta pravá dovolená.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv