Publikováno Čvc 21 , 2012 v Dům a byt & Služby & Zajímavosti & Zboží

Reklamní magnetky

0 Komentářů
Reklamní magnetky

Logo firmy je asi stejně důležité jako ostatní parametry v podnikání. Velmi důležitý je také marketing a PR propagace. Jde tedy o to, aby společnost, potažmo jednotlivé výrobky měli lidé v hlavě dnes a denně. Jak se ale nejlépe zviditelnit nebo jaké vybrat dárky pro své obchodní partnery? My jsme narazili na hezké reklamní magnetky a právě o nich bude dnešní článek.

Vybrat propagační předměty není nic jednoduchého. Všichni už máme šuple plné propisek na jedno použití, hrnečků, ze kterých se špatně pije a podobně. Za takové reklamní předměty někdo vynaložil nemalé finanční prostředky, ale jejich účel splněn nebyl a v zásuvce skončili v tom lepším případě. Valná většina nepotřebných propagačních materiálů totiž končí v odpadkovém koši. Pokud i vy uvažujete o zviditelnění vlastní firmy, zkuste sladkosti s potiskem nebo třeba již zmíněné magnetky.

Velmi nás zaujalo, že magnetky mohou být naprosto originální, protože lze vyrobit různý tvar, ale také velikost reklamní magnetky. Už je na vás, zda vyberete vlastní logo, obrázek, fotografii a podobně. Všechny magnetky jsou z magnetické fólie na spodu, takže dobře drží na všech předmětech, které jsou vyrobeny z magnetických kovů, ze kterých je lze snadno sundat a použít na jiném místě. 3D vzhledu na vršku magnetky nebo etikety se docílí tzv. „poléváním“ reklamního nosiče.

Magnetky milují malí i velcí. No řekněte sami, kdo by na ledničce neměl magnetky se zvířátky a jinými dětskými motivy, které byly získány pod víčky dětských jogurtů. Pro dospělé jde o již zmíněná firemní loga nebo třeba jednotlivé produkty.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv