Publikováno Srp 02 , 2014 v Zdraví

Rehabilitační pomůcky a zařízení

0 Komentářů
Rehabilitační pomůcky a zařízení

Neodmyslitelnou součástí ordinací i rehabilitačních center jsou speciálně uzpůsobená lehátka. Ta musí být sestavena podle speciálních předpisů, které odpovídají náročným požadavkům klientů. Kvalita provedení, funkčnost, pohodlí i speciální tvarování jsou jen pouhým zlomkem požadovaných vlastností.

Jedním z českých předních výrobců, specializujícím se na rehabilitační pomůcky, je firma RESI. V hlavním závodě, se sídlem v Třeboni, se kompletně vyrábí manipulační stoly, rehabilitační lehátka, vyšetřovací stoly a mnoho dalšího. Firma byla založena již v roce 1993 a od té doby se neustále rozvíjí vpřed. Spolupracuje s jinými evropskými firmami, například v oblast pohonné techniky je to s německou firmou Hanning. Klienty společnosti RESI jsou nejen soukromníci – fyzioterapeuti a lékaři, ale i polikliniky a nemocnice.

V nabídce najdete 43 typů lehátek – masážní lehátka, lehátka pro rehabilitaci (několik typových řad), pro gynekologická vyšetření a další speciální modely. Například Vojtův stůl, který je speciálně přizpůsobený na léčbu Vojtovou metodou. Jedná se o jednomotorové lehátko s nastavitelnou výškou. Pokud se rozhodnete pro nákup vybavení od firmy RESI, je pro vás v Třeboni připraven plný záruční i pozáruční servis, kde vám proškolení zaměstnanci pomůžou s jakoukoliv závadou.

Nabízené zboží si můžete podrobně prohlédnout, porovnat i objednat v e-shopu. Dokonce zde najdete i velké množství doplňkového nábytku do ordinací i čekáren. Zakoupit si zde můžete židle, křesla, lavičky do čekárny, zástěny, stolky a zkrátka všechno ostatní, co do ordinace potřebujete. Kromě toho na vás čeká i nabídka rehabilitačních pomůcek, zahrnující naučné knihy, cvičící pomůcky, žíněnky a tak dále.

Kvalitní produkty od českého výrobce zde seženete za výbornou cenu. Pokud budete mít štěstí, mnohdy jsou zde nabízeny výstavní kusy za výrazně sníženou cenu. Veškeré zboží si můžete pohodlně vybrat online a navíc vám bude doručeno přímo na určené místo.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv