Publikováno Říj 20 , 2014 v Služby

Realizace originálních výstavních expozic od A do Z

0 Komentářů
Realizace originálních výstavních expozic od A do Z

Zaujmout expozicí na veletrhu, kde se to barvami a originálními upoutávkami jen hemží je opravdu těžké. Chce to mít vtipný nápad, který na první pohled přiláká klíčové manažery, což je polovina úspěchu. Na koho se obrátit, pokud plánujete účast na veletrzích a nápady se nedostavují? Číslem jedna je v tomto směru společnost EXPOSALE, která je po mnohaleté praxi jistě tím správným partnerem.

Hlavní činností společnosti je tedy realizace výstavních expozic. Celé věci se ujmou od návrhu až po samotnou montáž na výstavním místě. Záleží jen na vašich představách a požadavcích. Díky tomu, že EXPOSALE není jen zprostředkovatelem a dodavatelem výstavních expozic, ale přímo je vyrábí je spolupráce s firmou mnohem jednodušší. Má k dispozici dílnu zámečnickou a truhlářskou s velkými skladovacími prostory. Firma se řídí pravidlem vstřícné komunikace s každým zákazníkem, již během výroby výstavní expozice, aby nedošlo k nedorozumění a výsledek byl přesně podle představ zákazníka. Firma je špičkou mezi vystavovateli a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Zkušenosti se zahraničními akcemi ve formě výstav a veletrhů vám mohou pomoci se prosadit i zde a získat tak nové, perspektivní klienty.

Kromě realizace výstavních expozic na klíč tato firma nabízí i bannery, nezbytné stojany na prospekty, prezentační stěny či pulty a vlajky. Těmto produktům se říká přenosné prezentační systémy a jejich využití je velice široké. Mohou skvěle posloužit při kongresech a předváděcích akcích, ale často se s nimi setkáte i v obchodech a nákupních centrech, kde reklama působí na běžného člověka. Investicí do přenosných prezentačních systémů můžete hodně získat a spolehnout se můžete i na kvalitu. Jedná se o výrobky značek NOMADIC DISPLAY a ULTIMA DISPLAYS, u kterých platí doživotní záruka.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv