Publikováno Říj 23 , 2014 v Cestování

Půjčovna vozíků vyřeší přepravu nadměrného nákladu

0 Komentářů
Půjčovna vozíků vyřeší přepravu nadměrného nákladu

Přeprava velkých věcí nás nepotkává každý den. Ale například nový nábytek nebo materiál na stavbu pergoly nějak ke svému domu přivézt potřebujeme. Do osobního automobilu se většinou velké díly šatní skříně nenaskládáme, proto je nejlepší řešení využít vozík.

Pořízení vozíku na přepravu objemných věcí jednou nebo dvakrát do roka je zbytečné. Navíc ne každý člověk má prostory na skladování vozíku a z toho důvodu je nejlepší řešení využít služeb půjčovny vozíků. Pro obyvatele Bratislavy a okolních měst máme informace o spolehlivé půjčovně vozíků, která vyhoví všem vašim potřebám. Poskytuje totiž půjčování přívěsných vozíků pro přepravu nadměrného nákladu, ale také i speciální vozíky potřebné pro přepravu automobilů do hmotnosti 1 750. Na webu PožičovňaVozíkov.cz zjistíte, že máte k dispozici si propůjčit i jeden vozík určený pro přepravu motocyklů. Vejdou se na něj až 3 skútry nebo dvě motorky. Pokud potřebujete, můžete si zapůjčit vozík, který je vybaven plachtou, na přepravu křehčího nákladu, nebo také proto, aby nebyl náklad při převozu znečištěn či namočen při případném dešti. Půjčovna přívěsných vozíků nabízí i jeden vozík s extrémní nosností až do 1,1 t.

Po vybrání ideálního přívěsného vozíku pro váš náklad vás jistě bude zajímat časové rozpětí, na které je možné vozík zapůjčit. Půjčovna pronajímá od 4 hodin až po potřebný čas, na kterém se samozřejmě dopředu dohodnete. Rezervaci na libovolný vozík můžete vyřídit telefonicky, e-mailem, ale také pomocí formuláře.

O výborném technickém stavu nemusíte mít žádné pochybnosti, vozíky jsou totiž pravidelně kontrolovány. Všechny jsou také samozřejmě pojištěné a mají platnou STK. Perfektní stav platí i pro veškeré příslušenství, které máte k dispozici. Jsou to například upínací popruhy, nájezdové brzdy nebo redukce zásuvky tažného zařízení.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv