Publikováno Zář 11 , 2013 v Finance

Půjčky od české spořitelny

0 Komentářů
Půjčky od české spořitelny

Pokud se nacházíte v situaci, ve které musíte řešit možnost půjčky, rozhodně se není za co stydět. Pokud jste se pro půjčku opravdu rozhodli, je nyní potřeba zvážit jestli chcete využít bankovní nebo nebankovní půjčky.

Půjčka od České spořitelny

Půjčit si peníze od banky stále patří k těm nejběžnějším způsobům. Není se ani čemu divit, bankovní půjčky stále patří k těm nejbezpečnějším. Pokud tedy i vy o takovém typu půjčky uvažujete, čtěte dál. V nabídce půjček nezůstává pozadu ani Česká spořitelna. Česká spořitelna půjčky je samozřejmě velice spolehlivý způsob, kterým si peníze lze vypůjčit. Pro vyřízení celé vaší žádosti o půjčku vám postačí pouze jedna návštěva kterékoli pobočky a ještě v ten samý den na svém účtu můžete mít peníze. Pokud již v České spořitelně máte svůj účet, stačí, pokud si s sebou na pobočku přinesete občanský průkaz. Jestliže máte svůj účet u jiné banky, budete si s sebou muset přinést potvrzení o příjmu, které vám vystaví váš zaměstnavatel nebo své daňové přiznání. U půjčky České spořitelny navíc také nemusíte dodávat účel vaší půjčky. Záleží tedy jen na vás, na co půjčené peníze využijete. Další výhodou je také to, že si můžete sami vybrat výši splátky a také dobu splácení. Půjčit si můžete až 600 000 Kč bez ručitele nebo zástavy. Můžete si také pojistit schopnost splácet a to i včetně ochrany při možné ztrátě zaměstnání. O všech podmínkách tedy budete informování předem a nemusíte se bát, že nakonec budete splácet něco, o čem jste ani nevěděli.

Nebankovní půjčka?

Ano i to je možné. Musíte však být velice obezřetní. Velkou výhodou je rychlost vyřízení, ke kterému většinou nepotřebujete ani žádné dokumenty. Další samozřejmostí je, že půjčku můžete vždy použít na cokoli. Vždy si však velice důkladně přečtěte vše, co můžete a dávejte pozor na to, u které společnosti si půjčku sjednáváte. My vřele můžeme doporučit Ferratum půjčka vše zde probíhá opravdu rychle a opravdu férově.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv