Publikováno Čer 04 , 2012 v Finance & Služby & Zajímavosti

Půjčete si snadno, rychle a levně!

0 Komentářů
Půjčete si snadno, rychle a levně!

V posledních měsících se na trhu objevila revoluční změna formy „jak si půjčit peníze“. Půjčka probíhá jen mezi investorem a dlužníkem. Tedy ta zmíněná revoluce spočívá v tom, že neplatíte nesmyslné a nesmírně vysoké úroky bance, ale sami vidíte, kolik peněz kam a jak odchází.

Jak to vlastně ale funguje v praxi? Jak můžu vědět, že dlužník je důvěryhodný? A naopak, kde a jak si ten, kdo si půjčuje, hledá svého investora? Je to jednoduché. Existuje zde totiž takzvaná aukce půjček, kde si sami určíte částku, kterou si potřebujete půjčit, úroky, které jste ochotni splácet a dobu, za kterou jste dlužnou částku schopni splatit. Při vytváření půjčky dbejte hlavně na jednoznačnost a buďte obezřetní. Toto odešlete do jedné z důvěryhodných agentur a nadále jen čekáte, až si vaši nabídku někdo vybere. Je to vlastně výhodné pro obě strany, neboť investice, kterou do toho daný investor vloží, se mu vrátí spolu s úroky, tudíž na tom ve finále vydělá.

I když je to v naší zemi novinka, obliba této půjčky celkem narůstá a je velice pravděpodobné, že se ještě více zpopularizuje. Funguje vlastně na principu „něco za něco“, kde vám navíc nikdo nediktuje podmínky, a všechno si můžete naplánovat podle sebe. Nefigurují tu žádné skryté poplatky, které vy sami nemůžete monitorovat. Půjčit si navíc může opravdu každý, pokud najde toho správného investora.

Využijte toho, že již nemusíte nutně za zprostředkovatele přijímat banku, která průměrné úroky několikanásobně navyšuje, když už dnes si můžete půjčit až 500 000 korun s ročním úrokem již od 10%!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv