Publikováno Úno 16 , 2015 v Služby

Psychotesty pro řidiče

0 Komentářů
Psychotesty pro řidiče

Dnešním článkem potěšíme všechny ty, kteří jsou na silnici jako doma. Ano, dáme vám totiž návod, jak a kde se objednat na psychotesty pro řidiče. Ty jsou totiž nutností pro každého, kdo se „vybodoval“ nebo jiným způsobem přišel o řidičský průkaz. V neposlední řadě musíme vzpomenout profesionální řidiče. Spousta zejména větších logistických firem podobná vyšetření pro výkon povolání vyžaduje. Důležitá tedy není jen a pouze praxe, ale také správná osvědčení o způsobilosti.

Psychotesty pro řidiče Praha

My se v dnešním článku zaměříme na psychotesty pro řidiče Praha. Velmi nás zaujala především krátká objednací lhůta, která je mnohdy kratší než týden. To oceníte zejména, pokud potřebujete osvědčení pro budoucího, nebo stávajícího zaměstnavatele. Nemusí se v žádném případě jednat pouze o dálkové řidiče, řidiče městské hromadné dopravy a podobně, ale také všechny, které při výkonu svého povolání využívají služební automobil. Krom příslušných školení je potřeba myslet také na psychologická vyšetření.

Jak probíhá vyšetření?

Vůbec ničeho se nemusíte obávat. V prvé řadě se musíte na vyšetření u odborníka objednat. Při objednání nezapomeňte zmínit, zda jste řidič bez bodů, senior, nebo třeba profesionální řidič. Dobře si zapište místo a čas testů. Ty probíhají ve dvou fázích. První je písemná a druhá ústní. V podstatě se jedná o malý, velmi přátelský rozhovor a vyplnění dotazníku. Pak už se můžete těšit na klasické výkonnostní testy. V neposlední řadě na vás čekají testy reakčního času, chcete-li testování rychlosti reakce. V tuto chvíli asi kroutíte hlavou, že podobné testy by měly být povinné snad skoro pro všechny. Reakční čas je totiž velmi důležitý zejména v krizových situacích, kdy vám například do cesty vběhne zvíře.

Vraťme se ale k samotnému testování. Po testu nemusíte čekat dlouhé dny nebo dokonce týdny na vyhodnocení. Výsledky vašich testů dostanete ihned. Také to je výhoda služby dopravní psycholog Praha.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv