Publikováno Čer 11 , 2015 v Zajímavosti

Průmyslová těsnění v podání firmy TECHSEAL s.r.o.

0 Komentářů
Průmyslová těsnění v podání firmy TECHSEAL s.r.o.

Průmyslové těsnění je nepatrná součástka, která hraje v průmyslu nezastupitelnou roli. Slouží především k eliminaci průniku tekutin (kapaliny a plynu) mezerami mezi jinými prvky. Těsnění je nedílným elementem mnoha zařízení a strojů. V následujících řádcích se podíváme na produktové portfolio značky TECHSEAL, která se orientuje nejen na výrobu průmyslového těsnění.

Průmyslová těsnění se pyšní širokým uplatněním. Titěrná, byť velmi důležitá součástka musí splňovat poměrně vysoké nároky na kvalitu. Těsnění se pravidelně vyměňuje, neboť je výrazně opotřebováváno. Žádoucí je nejen vysoká jakost, ale také dlouhá životnost. Pakliže hledáte vhodného prodejce či výrobce průmyslového těsnění, dovolujeme si vám představit společnost TECHSEAL s.r.o., která se na tuto oblast orientuje již řadu let.

TECHSEAL s.r.o. – specialista na těsnění

Firmy TECHSEAL s.r.o. vznikla v roce 2006 a již od svého počátku se specializuje na prodej a produkci těsnění. Zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky, kteří mají na půdě s těsněním bohaté zkušenosti. Nicméně produktové portfolio se nezužuje pouze na průmyslové těsnění, ale můžete se těšit i na další prvky. Kompletní nabídku můžete zhlédnout přímo na domovské stránce společnosti www.techseal.cz.

Ložiska, automobilové řemeny, Gufera i lepidla Loctite

Nenahraditelnou součástí segmentu průmyslové zboží jsou ložisky v různorodém provedení – válečková, jehlová, kuličková, kluzná, soudečková, upínací a kuželíková. Velice žádaným sortimentem jsou automobilové řemeny precizní kvality, jež se dále rozdělují na dvě podkategorie – ozubené řemeny a klínové řemeny. Nabídku zdobí také Gufera neboli pryžová těsnění hřídelí a ložisek. Opomenout bychom neměli ani poctivá lepidla Loctite, která poskytnou dokonalé těsnění všude, kde je žádoucí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv