Publikováno Dub 23 , 2015 v E-shopy

Propracovaný model auta…

0 Komentářů
Propracovaný model auta…

…potěší každého malého motoristického nadšence

Kakofonie burácejícího motoru se stovkami koňských sil. Perfektní lakování, které by strčilo do kapsy nejznámější díla světoznámých malířů. Stačí lehce sešlápnout plynový pedál a plechová kráska vyrazí kupředu jako raketa… Znáte snad muže, který by ve své garáži nechtěl našlapaný supersport? Pánové sní o silných a krásných vozech již od útlého dětství – sotva se naučí ovládat dětské vozítko, začnou toužit po opravdovém autě. A přestože si na řidičský průkaz musí ještě pár let počkat, vy jim můžete čekání zpříjemnit. Jak? V žádném dětském pokojíčku, který obývá malý motoristický fanoušek, by nemělo chybět alespoň několik modelů aut!

Tisíce modelů aut na jednom místě

Pokud ve svém blízkém okolí nemáte větší hračkářství s bohatou nabídkou modelů, nevadí. Ještě lépe totiž nakoupíte u specializované firmy MACmodel, která se již od roku 1990 zabývá dovozem, výrobou a prodejem modelů aut od známých světových výrobců. Mezi více než 15 000 kovovými modely aut nechybí značky jako Burago, Ixo, AutoPlus a několik desítek dalších. Na své si přijdou také fanoušci letectví, vojenské techniky a starých hraček – i ty jsou nedílnou součástí sortimentu.

U MACmodel seženete opravdu široké spektrum automobilů. V nabídce jsou modely aut, které v automobilové historii způsobily revoluci, ale také méně významné vozy, na které si dnes vzpomenou snad jen jejich konstruktéři. Samozřejmostí jsou různé raritky a speciální edice.

Klasika, retro i zbrusu nové vozy

Takže ať už máte spadeno na krasavce, kteří brázdili silnice před sto lety, legendární „muscle cars“ z 60. let nebo nejnovější supersporty, určitě neodejdete s prázdnou. Potěší vás i rozsah velikostí – v e-shopu najdete velké kovové modely v měřítku 1:12 i malinké „angličáky“ v poměru 1:87. A pozor, motocykly jsou k mání dokonce v měřítku 1:10!

Detailně propracované kovové modely aut si můžete prohlédnout (a zakoupit) na macmodel.cz. A budete-li mít cestu kolem, pak i v kamenné prodejně na Praze 1 (Benediktská ulice 9, 50 m pasáží od OD Kotva).

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv