Publikováno Srp 06 , 2012 v Finance & Služby & Zajímavosti

Pronájem kanceláří

0 Komentářů
Pronájem kanceláří

V dnešním článku bude tématem vévodit přední poradenská firma v oblasti kancelářských nemovitostí v České republice, tedy společnost Cushman & Wakefield, která díky Google mapě představuje přehledný způsob vyhledávání kancelářských prostor v České republice. Pokud hledáte z různých důvodů, které si rozebereme níže, kanceláře k pronájmu, není nic jednoduššího, než se podívat na webový portál czech-office.cz. Jak již bylo řečeno, zde si naprosto intuitivně podle oblasti vyhledáte vhodný pronájem kanceláře přesně podle vašich požadavků, přání a představ.

Pronájem kanceláří ale zdaleka není jediná inovativní služba, která tato společnost nabízí. Dále jde o prostory skladovací a velmi vyhledávané zpracování statistických údajů o vývoji trhu nemovitostí. Najdete zde mj. míru obsazenosti kanceláří, což je údaj velmi potřebný především pro developerské společnosti. Další výhodu vidíme v neuvěřitelné rychlosti a okamžitém řešení pronájmu kanceláře.

Proč využít pronájem kanceláře?

V první řadě získáte reprezentativní prostory pro váš byznys. Navíc si můžete do kanceláře přepsat sídlo firmy, a tak se případně vyhnout kontroly ze strany finančního úřadu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv