Publikováno Zář 17 , 2014 v Služby

Profesionální vizitky za rozumnou cenu

0 Komentářů
Profesionální vizitky za rozumnou cenu

Rozvoj výpočetní techniky nezastavíme, přesto se ale ještě v mnoha oblastech lidské činnosti neobejdeme bez klasiky v podobě papíru a pera. I když lze většinu firemní komunikace řešit prostřednictvím internetu, pravděpodobně ještě dlouho budou plnit svou roli i tištěné vizitky. Vizitky jsou součástí image firmy, jsou důležitým krokem v její propagaci. Proto vizitky odpovídají firemnímu designu, firemním barvám.

Ale ani v případě, že nemáte o vzhledu vizitky zcela jasnou a konkrétní představu, můžete si vizitky snadno a v několika krocích navrhnout a posléze podle svého návrhu vytisknout. Ač to tak na první pohled možná nevypadá, vytvořit profesionálně vypadající vizitku není těžké, pokud dodržíte několik pravidel. S tím, aby vizitka měla správný rozdíl, čitelné písmo a hezký design vám pomůže online návrh na stránkách společnosti Tiskni Si. Při tvorbě online vizitky můžete vybírat z obrovského množství vzorů vizitek v galerii. Pak stačí doplnit potřebný text jako je jméno a příjmení, jméno firmy, pozice, kontaktní údaje a podobně, a odeslat objednávku na tisk daného množství vizitek. Není problém doplnit logo firmy či nahrát jiný vlastní obrázek.

vizitkar

vizitkář

Tiskařská firma Tiskni Si se specializuje na tisk oboustranných vizitek na prémiový papír matnou křídu 350g. Vizitky se tisknou na ofsetovém stroji, plnobarevně, v nejvyšší možné kvalitě.

Mezi další služby patří online tisk letáků A3, A4 a A5, plakátů, brožur, katalogů, nejrůznějších prospektů, skládaček, kalendářů, novin a dalších nejenom propagačních materiálů a v neposlední řadě i široký sortiment vizitkářů zahrnující pouzdra na vizitky v pánském či dámském provedení. Při objednávce tisku vizitek je zákazníkům poskytována až 35 % sleva na vizitkáře. Ke každé objednávce nad 100 ks vizitek dostane zákazník 20 ks vizitek zdarma a při objednávce nad 900 Kč je doprava zdarma. Zboží si lze také vyzvednout ve 14 výdejních místech po celé České republice.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv