Publikováno Zář 17 , 2014 v Služby

Profesionální služby usnadní podnikání

0 Komentářů

Každé podnikání s sebou nese řadu úskalí. I v tomto případě sice platí, že chybami se člověk učí, ale v některých případech se takové chyby opravdu draze platí. Práci vám v mnoha ohledech může zjednodušit využívání celé řady profesionálních služeb, které jsou vhodné nejenom pro malé a začínající firmy, ale i pro dobře zavedené a větší obchodní a výrobní společnosti, třeba i se zahraniční účastí. Služby lze zajistit a nastavit tak, aby firmě maximálně vyhovovaly. Samozřejmě si lze nechat navrhnout komplexní řešení podle vlastních představ. V konečném důsledku mohou tyto placené služby dokonce snížit nejenom administrativní zatížení, ale i náklady na provoz firmy nebo živnosti, třeba tím, že minimalizujete nároky na prostor, investice do vlastního vybavení či výdaje na mzdy a školení stálých zaměstnanců.

Využít můžete například profesionálních služeb společnosti SP Audit s.r.o., která se již od roku 1999 zabývá auditorskou činností, daňovým a účetním poradenstvím. Nabízené služby zajišťují veškerou, nejen administrativní, pomoc vedoucí k sestavení korektní účetní závěrky dle českých, případně i mezinárodních standardů (IAS/IFRS). Minimalizace daňových rizik je důležitým faktorem pro úspěch firmy i živnostníka.

Je přirozené, že každý daně platící subjekt se snaží tyto povinné odvody do státní kasy omezit na nezbytně nutné platby. Vše samozřejmě musí být v souladu s právními předpisy, jinak se firma vystavuje riziku pokuty od kontrolních orgánů. Právě proto se vyplatí se nechat si zpracovat daně kvalifikovanou firmou, nebo si v případě nejasností nechat odborně poradit od zkušených ekonomů a daňových poradců.

Společnost SP Audit dbá na individuální přístup ke každému klientovi, ať už se jedná o analýzu a vedení účetnictví, daňovou evidenci, případně daňovou rekonstrukci nebo vyúčtování daně z příjmu či kompletní zpracování daňového přiznání, daňové poradenství nebo zpracování mezd, které zahrnuje roční vyúčtování daně zaměstnancům, roční vyúčtování srážkové daně a záloh na daně ze závislé činnosti, odevzdávání přehledů zdravotním pojišťovnám a správě sociálního zabezpečení a podobně. Samozřejmostí je maximální diskrétnost a ochrana osobních údajů.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv