Publikováno Lis 07 , 2014 v E-shopy

Profesionální obchod s elektrickým ručním nářadím

0 Komentářů
Profesionální obchod s elektrickým ručním nářadím

Vybrat si v dnešní době kvalitní elektrické ruční nářadí je celkem velký oříšek. Na trhu je mnoho obchodů nabízejících přehršel značek, často dobré, leckdy málo dobré. Jak se v tomto množství informací vyznat? Nejsnadnějším řešením je se obrátit na zkušené odborníky s mnohaletou zkušeností, jakou je společnost Jipos. Nezáleží na tom, zda jste odborníkem, nebo domácím kutilem, na jipos.cz si vybere každý. Elektronářádí se využívá skoro pro všechna řemeslná odvětví a proto Jipos nabízí veškeré produkty od renomovaných značek a za velmi příjemné ceny. Jipos nejen že dokáže vybavit i malou kutilskou dílnu, ale také dokáže vybavit profesionální dílnu a to vše na jednom místě včetně veškerých doplňků.

V nabídce elektronářadí mají přední značky za velmi příjemnou cenu. E-shop je přehledně rozdělen a každá kategorie nářadí má i své podkategorie s přehledným popisem. Každý stroj má v popisu přesné parametry. Pro kutila jsou v nabídce stroje pro univerzální využití, jako jsou frézy, vrtačky brusky všech základních typů. Pily, hoblíky a hoblovky pro opracování dřeva. A na své si přijde i stavební odvětví s vrtacími a bouracími kladivy a nesmějí chybět ani sponkovačky. Malíři a lakýrníci si v nabídce mohou vybrat z několika typů opalovacích pistolí a míchačů. Pro zámečníky a strojníky jsou v nabídce nářadí pro obrábění a soustruhy s odsávači prachu.

Obchod má v nabídce gola sady, jak pro kutily, tak i pro profesionály. Gola sada je univerzální pomocník dodávaný v přehledném obalu, který vám nejen usnadní a zpříjemní práci, ale i ušetří místo při skladování, nářadí máte vždy v pohotovosti přímo po ruce. Sady začínají na 12 kusech a rostou až do profesionálních variant o 100 kusech. Jednotlivé sady se liší nejen počtem jednotlivého příslušenství, ale i použitým materiálem od běžné velmi kvalitní legované oceli až po chromvanadinovou slitinu. Jak potvrdí každý kutil i profesionál gola sada by měla být součástí vybavení každé domácnosti i profesionální dílny. Jipos nabízí přehledný e-shop, kde je elektonářadí srozumitelně zařazené a popsané.

Mimo jiné obchod zaručuje záruční i pozáruční servis na všechny své výrobky.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv