Publikováno Čvc 04 , 2015 v E-shopy

Prodejce značkového krmiva pro kočky a psy

0 Komentářů
Prodejce značkového krmiva pro kočky a psy

V dnešním článku se zaměříme na vhodnou stravu pro psy a kočky. Ne každý má čas a chuť zvířatům vyvařovat. Někdo se bojí, že domácí strava nemusí být vždy tak úplně vyvážená, a proto sáhne po klasickém granulovaném krmivu či konzervách. Jak ale vybrat krmiva tak, abyste si jejich výživovou hodnotou-a tedy i složením mohli být naprosto jistí?

V kamenných i internetových zverimexech totiž povětšinou najdete opravdu nepřeberné množství značek granulí. Vyznat se v nich není zrovna jednoduché. Jak tedy na to?

Pes je masožravec-nekrmte ho obilím!

Velmi populární jsou krmiva pro psy s vysokým obsahem masa a naopak velmi nízkým, potažmo žádným obsahem obilovin. My jsme narazili na e-shop, kde najdete jen a pouze krmiva vyrobená z masa bez obsahu obilovin, takže při nákupu nemůžete šlápnout vedle. V e-shopu zveros.cz tedy najdete sice omezený sortiment, na druhou stranu nemusíte filtrovat přesolené granule s nízkým obsahem masa, barvivy, konzervanty a plnidly, jako jsou již zmiňované obiloviny.

Značku krmiva bychom tedy měli vyřešenou. Jednoduše můžete ze sortimentu vybrat naprosto cokoliv. Zkuste třeba některé značky, které nejsou úplně na trhu rozšířené, ale jsou kvalitnější než běžné jako například Acana a Orijen.
Jedinými limitujícími faktory by tedy krom ceny mělo být stáří a stav zvířete.

Ani zde se nebojte složitého rozhodování. Granule pro psy, ale také krmiva pro kočky jsou přehledně řazeny do několika kategorií. Vy si tedy vyberete podle toho, zda máte doma štěně, resp. kotě, dospěláka nebo třeba seniory. Najdete zde vhodnou stravu také pro zvířata, která mají sklony k tloustnutí nebo naopak potřebují zvýšenou dávku energeticky bohatého krmiva (březí a kojící feny, pracovní psy s vysokým výdejem energie apod.)

Pokud si ani teď nejste s výběrem vhodného krmiva jisti, neváhejte se optat proškoleného personálu. V neposlední řadě musíme podotknout, že případné reklamace řešeny okamžitě bez čekání na posouzení dodavatele (výměnou kus za kus).

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv