Publikováno Čer 10 , 2015 v Dům a byt

Prodej pelet za výhodné ceny

0 Komentářů
Prodej pelet za výhodné ceny

I když v letním období nemáte ani nejmenší pomyšlení na zimu, nepropásněte jedinečnou příležitost, zakoupit dřevěné pelety za bezkonkurenční ceny. Připravte se na chladivé časy s dostatečným předstihem a ušetřete spoustu nákladů za nadcházející topnou sezónu.

Zprostředkovatelem výše zmíněného bude společnost OPTIMTOP s.r.o. specializující se na pelety a obdobné typy topiva. Profesionální subjekt s velkým počtem závozných míst po celém území České republiky. Stačí si objednat více, jak jednu paletu peletek a doprava je zcela zdarma.

Ekologický typ paliva

Dřevěné pelety s příměsí smrkového dřeva jsou dlouhodobě oblíbenou komoditou pro utváření rodinného tepla. Navíc, disponujete-li speciálními krbovými kamny nebo kotli s automatickým podavačem, nemusíte se starat ani o pracné a časté přikládání.

Peletky se pyšní svojí vysokou výhřevností a účinností, která je do značné míry způsobena minimálním obsahem vody a popelovin. Připočíst k tomu lze i spoustu dalších kladů.

· Příjemná skladnost díky praktickému balení

· Minimum nepořádku při dlouhodobém uschování

· Obnovitelný zdroj energie

· Prostorová nenáročnost

Právě kvůli těmto faktorům se staly peletky oblíbené mezi mnohými zájemci o ekonomické teplo. To předčí běžně dostupný plyn nebo elektřinu v několika řádech.

Dovoz pelet až k vám domů

Využijte cenově výhodné a časově omezené akce, jež vám přislibuje pelety za dlouhodobě nízké ceny. Nechte si poradit s jejich výběrem a spolehněte se na odbornost společnosti OPTIMTOP s.r.o. Pro ni je individuální přístup a spokojenost zákazníka vždy na prvním místě.

Zakoupíte-li si pelety během letního období, budete si v zimě mnout ruce, kolik peněz jste ušetřili. Kromě toho vás čeká minimum práce s dovozem či skládáním. Znáte snad lepší a levnější způsob vytápění nemovitosti, než který přináší kvalitní peletky?

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv