Publikováno Zář 03 , 2015 v Flóra

Proč vybrat pro psa obojek a vodítko od Red Dingo?

0 Komentářů
Proč vybrat pro psa obojek a vodítko od Red Dingo?

Máte rádi styl a kvalitu? Jste hrdým majitel psa? Výrobce Red Dingo se vám bude líbit. Tato australská značka přináší na trh obojky a vodítka pro psy, které nad ostatními v mnoha ohledech vynikají…

Slušivé obojky, které nabízí i ochranu

Red Dingo se specializuje na výrobu obojků pro psy z nylonu. Největší výhodou tohoto materiálu je vysoká odolnost. Nylon odolává vodě, vlhkosti, bahnu i dalším vlivům. Super je, že pokud se zašpiní, stačí ho jen opláchnout vodou a je znovu krásně čistý. Nylon je současně velmi lehký, takže obojek psa nijak neomezuje. Okraje obojku jsou pro ještě větší pohodlí jemně tkané. Red Dingo obojky pro psy jsou k mání ve 3 velikostních provedeních: Pro malá, střední i velká plemena. Pro méně poslušné psy vyrábí Red Dingo i obojky stahovací. Vyrábí i reflexní obojky pro psy, které ve tmě odráží světlo, takže je pes lépe vidět, co zvyšuje jeho ochranu. Značka nabízí i luxusní obojky z kůže a neoprenu.

Zajímavostí obojků je zdobení. Po celé jejich délce je pevně našita polyesterová stuha, na které se objevují motivy jako puntíky, srdíčka, abstraktní vzory, kostičky či květiny. Pokud máte psa „drsňáka“ pořiďte mu obojek s motivem malých lebek se zkříženými hnáty.

Dokonalá kombinace s vodítkem

Ve stejné kvalitě vyrábí Red Dingo i vodítka pro psy. I ta mají ozdobnou stuhu, lze je perfektně zkombinovat s obojkem. Vodítka mají nastavitelnou délku: 1 až 1,8m. V oblasti držení mají jemné polstrování. Výhodou vodítek je použití patentovaných karabin, které se lehce připínají a pevně drží. I vodítka jsou nabízena v různých velikostech, liší se od sebe šířkou.

Kde koupit výhodně?

S nabídkou produktů od Red Dingo přichází internetový obchod mujmazlik.cz. Výhodně zde nakoupíte i další chovatelské potřeby pro psy, kočky, ptáky a na své si přijdou i akvaristé.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv