Publikováno Dub 20 , 2015 v Služby

Proč studovat multimédia

0 Komentářů
Proč studovat multimédia

Víte, co jsou to multimédia? Když si ujasníme, že mezi ně patří fotky, videa, zvuk, grafika, prezentace, reklama a spousta dalších věcí, bude vám naprosto jasné, že se s nimi setkáte všude. Jejich znalosti využijete na velké části pracovních pozic, takže rozhodně není špatné obor multimédia vystudovat. Protože se věnuje tolika věcem, je taky skvělým startem pro vysokou školu. Je jen na vás, na co se na vysoké zaměříte – výběr je široký.

Studijní obor Multimediální tvorba najdete na Střední škole cestovního ruchu v Praze. V Česku není moc škol, které by jej nabízely, a tahle je pojetím oboru a špičkovým vybavením speciální.

Mezi odborné vyučované předměty patří digitální fotografie a animace, tvorba a správa webových stránek, multimediální tvorba, multimediální technologie, prostorová tvorba, písmo a figurální kresba, AutoCAD a také design.

Jenže jak jsme si řekli, multimédia jsou často dávána do souvislosti s marketingem, a proto nechybí ani předměty jako marketing nebo management multimediální tvorby. Zčásti jde tedy o studium designu, zčásti o marketing, výtvarnou tvorbu a umění. Obor multimediální tvorba je atraktivní právě tím, že není stereotypní. Získáte široké spektrum znalostí z různých odvětví.

Kromě toho vám multimediální tvorba nabídne povinnou výuku 2 cizích jazyků (výběr z angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a ruštiny) a možnost získat certifikát z anglického jazyka. Budete se podílet na chodu cestovní kanceláře ARCUS, takže si teorii propojíte s praxí. Vaším úkolem bude tvorba katalogů, reklamních videí, webu a vytváření marketingové strategie. A z toho všeho vás čeká vlastní finanční prospěch!

Poznáte, že škola není jenom o učení. Při výuce budete využívat iPady, které dostanete zapůjčené na celou dobu studia, čeká vás spousta výletů nejen za hranice ČR, ale hlavně se nemusíte bát nudného sezení v lavici a poslouchání výkladu. Učí tady spousta externistů z praxe a všichni učitelé dbají na vaše vlastní nápady a nezabíjí vaši kreativitu.

Chcete všechno tohle zažít a ještě nemuset maturovat z matiky ani dělat přijímačky? Studijní obor multimediální tvorba už na vás čeká!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv