Publikováno Čer 09 , 2012 v Dům a byt & E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží & Zdraví

Proč je lepší používat infrasaunu?

0 Komentářů
Proč je lepší používat infrasaunu?

Jelikož jsem astmatička a miluji saunování, tak jsem se vždy pídila po tom proč mi normální sauna vadí a v infrasauně bych klidně vydržela celý den.
Přečetla sem si dost recenzí na internetu, studovala sem odborné časopisy či brožury, a nakonec jsem se ke svému cíli dostala. Infrasauna má hned několik výhod co se zdravotního hlediska týče. Pojďme si říct hned několik výhod, které sauny nenabízejí.

Infrasauna je daleko lépe snášena díky tomu, že se provádí při maximální teplotě 60 stupňů. Způsobuje také větší potivost oproti normální sauně, to je dáno typem tepla, jelikož infra teplo je pro lidskou pokožku přirozené, tudíž je tkání ihned vstřebáváno do hloubky. Má velké rehabilitační a léčebné účinky na cévní a pohybový aparát. Používá se také jako léčebný prvek jak už jsem zmínila pro astmatiky, ale také kardiaky a alergiky. Výjimkou nejsou ani lidé s poruchami pohybového systému. Naopak tyto zmíněné poruchy nesmějí používat klasickou saunu, která je především vhodná pro naprosto zdravé jedince.
Výhodou je také časová a energetická úspora. Infrasaunu totiž nemusíte po sobě třikrát opakovat v daném intervalu, tudíž tam nestrávíte 3 hodiny času, jako v normální sauně, nýbrž jen třetinu času. Příprava infrasauny před jejím použitím zabere dokonce čtvrtinu času, tudíž šetříte i dost energie.
Klasická sauna se musí také před použitím nahřát a to u ní trvá až 40 minut, na rozdíl od infrasauny, kde potřebujete čas na předehřátí pouze 10 minut. No není to super? Přijdete z práce domů a místo napuštění vany zapnete saunu a za 10 minut už báječně relaxujete po náročném pracovním dni.
Infrasaunu můžete mít i v panelákovém bytě. Jelikož dnes Vám i do sebemenšího koutku v bytě, třeba i na místo bývalé spíže, dokáží vestavět infrasaunu pro jednu osobu. Veškeré poradenství, co se koupě a montáže týče, Vám zajistí renomovaná firma se službou sauny prodej a  internetovým portálem sauny-infrasauna.cz

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv