Publikováno Led 13 , 2015 v Cestování

Přívěsné vozíky pro každého

0 Komentářů
Přívěsné vozíky pro každého

…aneb bezpečná přeprava vždy a všude…

V dnešním článku se zaměříme na přívěsné vozíky. Ty jsou nepostradatelným pomocníkem, pokud potřebujete převést objemné náklady. Zcela nepostradatelné pak jsou, pokud stavíte svépomocí, realizujete zahradu a podobně. Zapomenout nesmíme také na stěhování.

Vybíráme přívěsný vozík

V prvé řadě si musíte rozmyslet, jak velký vozík budete potřebovat. Dalším parametrem je samozřejmě kvalita a cena. Tyto dva parametry spolu úzce souvisí. Nejsme totiž tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. Právě proto nedoporučujeme vozíky z hobby marketů, kde je brán zřetel právě na cenu, která se ovšem odrazí v prvé řadě v použitých materiálech.

Nás zaujala nabídka společnosti Vezeko, která vyrábí opravdu široký sortiment přívěsných vozíků. V nabídce jsou mini hobby vozíky, střední, ale také obří nákladní vozíky s nosností přes 3000 kilogramů. Výjimkou ale nejsou ani skříňové přívěsné vozíky pro přepravu motokár, koní podobně. Zejména větší provozy, jako jsou stavebniny a betonárky, zaujme nabídka přepravníků s hydraulickou rukou, která více než usnadní nakládání a vykládání materiálu, který je na paletách. A aby toho nebylo málo, tak v sortimentu je také rozkládací pódium a v neposlední řadě také nástavby a návěsy.

Krom standardních rozměrů si můžete koupit i přívěsný vozík nebo a další sortiment na míru. To znamená, že nejste limitováni v podstatě vůbec ničím. Navíc si můžete být jisti, že váš vozík bude promyšlený do posledního detailu a z těch nejkvalitnějších materiálů. Rozhodně se neváhejte poradit odbornými zaměstnanci ze zmiňované firmy.

Když už máte vozík za auto vybraný, jistě vás zajímá, kde si ho můžete vyzvednout. Vozíky, stejně jako náhradní díly nebo další nezbytnosti je možno vyzvednout ve Velkém Meziříčí, Brně a samozřejmě také v Praze. Zde si také můžete zajistit záruční a pozáruční servis nebo konzultace s technickým pracovníkem.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv