Publikováno Čer 02 , 2015 v Zboží

Při zařizování gastro provozu lze ušetřit

0 Komentářů
Při zařizování gastro provozu lze ušetřit

Chcete-li investovat do kvalitního vybavení a přístrojů, bude zařizování nového gastro provozu finančně náročné. Odlehčujícím řešením z hlediska nákladů je bazarové gastro zařízení, jež nabízí společnost Gastrocentrum-Písek s.r.o. orientující se již od roku 2000 právě odvětví gastronomie. Ušetříte několik desítek tisíc korun, které zainvestujete jinde. V následujících řádcích si o bazarovém zboží prozradíme podrobnější informace.

Bazarové neznamená nekvalitní

Přívlastek „bazarové“ lehce svádí k domněnce, že se jedná o špatné a poškozené zboží. Nicméně opak je pravdou. Gastro bazar nabízí kvalitní vybavení a přístroje, jež jsou plně funkční a bez poruch. Jedná se o starší, avšak málo používané prostředky, které budou sloužit ve vaší provozovně minimálně dalších deset let. Internetový obchod se pyšní bohatým produktovým portfoliem, přičemž u každého produktu jsou k mání základní informace včetně formuláře pro zaslání dotazu. Pokud si nebudete něčím jistí, stačí zaslat dotaz a personál vám odpoví. Nemusíte hned na začátku podnikání investovat velké peníze, víte-li kde nakupovat.

Komplexní služby pro gastro provoz

Firma Gastrocentrum-Písek s.r.o., která má ve své kompetenci již zmiňovaný gastro bazar, nabízí i nové produkty. Vybírejte vhodné vybavení z pestré nabídky profesionálních gastronomických zařízení českých i zahraničních značek. Prodejce klade důraz na precizní kvalitu a dlouhou životnost nabízeného sortimentu. Snadno vybavíte školní jídelnu, restauraci, ba dokonce i pizzerii, aniž byste museli objednávat vybavení od více dodavatelů.

Společnost nabízí záruční a pozáruční servis, který je vám nápomocen v případě jakýchkoliv závad. V neposlední řadě firma umožňuje splátkový prodej a poskytuje bezplatné poradenství. S odbornými radami vybavíte perfektně novou gastronomickou provozovnu.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv