Publikováno Led 31 , 2015 v Finance

Předplacená dobíjecí platební karta

0 Komentářů
Předplacená dobíjecí platební karta

V dnešním článku se zaměříme na inovativní možnosti placení. Řeč totiž bude na téma předplacená platební karta. Pokud jste o této možnosti placení ještě neslyšeli, zcela jistě věnujte pozornost následujícím informacím. Dozvíte se totiž, jak mít kontrolu nad utrácením nejen svým, ale také členů rodiny, včetně dětí.

Dobíjecí platební karta funguje na podobném principu, jako předplacená karta u mobilních operátorů. Jednoduše si dobijete kredity/finanční hotovost a je to! Pojďme si tedy předplacenou platební kartu představit.

Výdaje pod kontrolou

Velkou výhodou zmiňovaného produktu je fakt, že nemusíte mít zřízený účet. To znamená, že nikde neplatíte bankovní poplatky a podobně. Na druhou stranu nosit s sebou hotovost je v dnešní době poněkud nevhodné. Do teď ale kdo neměl účet, neměl ani lidově řečeno „bankomatku“. Nyní tedy máte kartu i bez účtu. Příjemné že? Jak již název karty napovídá, můžete si ji kdykoliv hotovostí nabít nebo dobít. To můžete udělat v bance, ale také na pobočkách České pošty. Když si tedy jdete vyzvednout nějaké psaní, balík, nebo složenku, můžete si zároveň dobít svoji platební kartu. Ta pak funguje jako běžná kreditní karta. Tedy můžete platit v obchodech, ale také vybírat ve všech bankomatech napříč celou Českou republikou.

Pro koho se karta hodí?

Jednoduše pro všechny, kteří nemají nebo nechtějí účet. Navíc si můžete nabít jen tolik, kolik chcete daný měsíc utratit. Velkou výhodou je také fakt, že kartu můžete pořídit i ostatním členům rodiny. To znamená, že dětem můžete dávkovat kapesné. Úžasné ne?

Na západě je tento typ platebních karet velmi vyhledávaným nástrojem placení zejména pro svou jednoduchost. Například Američané podobným způsobem zaplatili zboží nebo vybrali hotovost asi za dvě stě miliard dolarů. Také u nás se očekává velmi rychlý růst prodejů těchto „bankomatek“. Nebuďte pozadu a kartu pořiďte sobě, aby vám pomáhala mít své finance pod kontrolou, nebo svým ratolestem, které se lépe naučí hospodařit s kapesným a navíc u sebe nebudou nosit hotovost.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv