Publikováno Zář 30 , 2014 v Služby

Právní zastoupení, na které se můžete spolehnout

0 Komentářů

Hledáte kvalitní služby v oblasti právního zastoupení? Pestrou nabídku komplexní ch služeb, pokrývajících všechna možná právní odvětví, najdete v advokátní kanceláři doktora práv – Zdeňka Koschina.

Kancelář zaměstnává schopné advokáty s dlouholetými zkušenostmi. Záběr kanceláře je skutečně široký. Díky tomu se vám dostane prvotřídních služeb v oblasti trestního, ústavního, rodinného, správního, daňového a pracovního práva. V nabídce služeb samozřejmě nechybí ani občanské právo. Odhodlaní advokáti vám pomůžou vyřešit spory v oblasti vlastnických vztahů, postarají se o věci v rámci dědických vztahů či při řešení náhrady škody. Můžete se na ně obrátit i v případě potřeby pomoci se zpracováním smluv nebo zastoupení na jednáních.

Advokátní kancelář Praha se dále úzce specializuje na obchodní právo. Můžete si sjednat odborné poradenství ve věcech týkajících se zakládání společností a všech právních náležitostí s tím spojených.

Kromě čistě právních záležitostí zde můžete najít i specialisty na záležitosti ohledně účetnictví. Konkrétně se jedná o služby jako je průběžný dohled a zpracování dokumentů k daňovému přiznání, poradenství a metodika v oblasti účetnictví, optimalizování daňového zatížení – tedy expertizy daní a komplexní vedení účetnictví, ať už jste či nejste plátcem DPH.

Abyste měli všechno papírování v pořádku a pod kontrolou, budou vám nabídnuty i služby v oblasti personalistiky. Profesionální personální pracovníci se postarají o výpočet pravidelných měsíčních mezd, což zahrnuje vše od vedení listů o mzdách, přes výplatní pásky až po mzdovou uzávěrku, která je potřeba pro celkové účetnictví. V nabídce samozřejmě najdete i služby jako například vedení celkové dokumentace pro personalistiku nebo zpracování nezbytných odvodů záloh na daně, z příjmů zaměstnanců.

Advokát Praha vám může nabídnout, kromě širokého spektra výše zmíněných služeb, i zastoupení před Evropským soudem pro lidská práva. Vsaďte na spolehlivost a důvěryhodnost vašich právních zástupců. Uvidíte, jak moc se vám to vyplatí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv