Publikováno Dub 25 , 2013 v Finance & Služby

Pracujte v novém

1 Komentář
Pracujte v novém

Sháníte vhodné prostory pro svou kancelář? A nemáte zatím dostatek peněz na jeho koupi? Určitě je nejprve lepší, si prostory pronajmout a možná až s výší spokojenosti začít uvažovat o koupi.

Společnost Pražská správa nemovitosti, která působí na trhu již od roku 1991, se zabývá prodejem i pronájmem vlastních nemovitostí. Jsou to bytové i nebytové prostory i prostory kancelářské. Tím, že na českém trhu společnost PSN působí tak dlouhou dobu, dodává jí to na důvěryhodnosti a upevňuje to tak i její stabilitu.

Na webových stránkách naleznete přehledný katalog všech kanceláří k pronájmu a nejen jich, sami si můžete pročíst podrobnější informace a také prohlédnout fotky dané nemovitosti. Součástí je i mapka, díky které si hned můžete udělat představu o pozici kanceláře. Pronájem těchto nebytových prostor je soustředěn do několika měst. Pronájmu kanceláří můžete samozřejmě využít v Praze, dále v Pardubicích, Hradci Králové a Kladně. Nejvíce žádaný je jistě pronájem kanceláří v Praze, proto je nabídka takových míst právě zde nejširší.

V nabídce jsou velice reprezentativní kanceláře, které pouze čekají, až se v nich zabydlí nový a úspěšný člověk, kterému taková kancelář bude zabezpečovat zázemí a klid pro efektivní práci. Vybrat si můžete z rozlehlých ploch k pronájmu, ale také to mohou být menší prostory, kde si své pohodlí najdou jednotlivci.

Pokud si stále nevíte rady a sami se nemůžete z nějakého důvodu rozhodnout, s výběrem té pravé kanceláře k pronájmu si můžete nechat poradit. Určitě neváhejte a obraťte se na obchodní oddělení společnosti PSN. Profesionálně se o vás postarají realitní poradci a výsledkem jistě bude spokojený výraz ve vaší tváři.

Jeden komentář → “ Pracujte v novém ”

  1. Hlavní inností EWR Trust je Správa a údr~ba nemovitostí v Praze a okolí. Spravujeme in~ovní domy, panelové domy ale i samostatné byty nebo nebytové prostory.
    správa nemovitostí


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv