Publikováno Úno 29 , 2012 v Dům a byt & Zajímavosti & Zdraví

Pracovní rukavice Manutan

0 Komentářů
Pracovní rukavice Manutan

Také milujete práci na zahrádce? Je jasné, že práce na zahradě je v podstatě celoroční. Právě proto výrobci investovali do technologií, díky kterým je možné vyrobit celoroční a zimní rukavice, které se dobře nosí, jsou teplé a chrání před poraněním. Ostatně pracovní rukavice jsou nezbytným pomocníkem nejen na zahradě, ale také v mnoha pracovních provozech.

Kvalitní pracovní rukavice

Kvalitní pracovní rukavice a spoustu dalších nezbytností dodává společnost Manutan, která působí napříč celou Evropou. Dodává více než 60 druhů rukavic od jednorázových, až po rukavice máčené v nitrilu a akrylové rukavice. Gumové rukavice se nehodí jen pro chemické provozy, ale využijete i pro domácí úklid. Pokud například pro čištění WC používáte agresivnější chemické čisticí prostředky, zcela jistě jsou pro vás gumové rukavice nezbytností. Ovšem i zde můžete využít rukavice jednorázové, které po úklidu nemusíte skladovat a jednoduše je vyhodíte.

Pracovní rukavice mohou zabránit mnoha poraněním. Navíc můžete uchopit i ostré hrubé předměty, aniž byste ztratili cit. To se hodí při stříhání ostnatých keřů a podobně. Zejména dělníci se neobejdou bez klasických kožených nebo svářečských rukavic.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv