Publikováno Říj 15 , 2014 v Služby

Pozvěte si optika k vám domů a to zdarma!

0 Komentářů
Pozvěte si optika k vám domů a to zdarma!

Pokud nepatříte mezi ty šťastné, co si nepřečtou noviny nebo ve městě zdálky nepoznávají své známé bez brýlí, tak právě pro vás je tento článek. Dioptrické brýle jsou už součástí vašeho života a je to nepostradatelný doplněk každého vašeho dne? A nepotřebujete brýle nové?  Nebo brýle zatím nenosíte a teprve se chystáte na návštěvu optiky, abyste si pořídili brýle vám na míru? Ať už patříte do té nebo do té skupiny, jistě oceníte báječnou službu firmy Optik do domu. A o co že se jedná?

Pro brýle nemusíte jen do optiky. Můžete si nechat pozvat zkušeného optika přímo k vám domů nebo třeba do práce. Přijde s kolekcí brýlí přímo k vám a pomůže vám vybrat ty nejvhodnější brýle a čočky. Jak po zdravotní, tak i po finanční stránce. Výhodou je, že si vše vyzkoušíte v klidu z pohodlí domova. Vaši blízcí vám mohou poradit a poradce tam bude jen pro vás. Nikdo vás nebude do ničeho tlačit ani časově omezovat. Vámi vybrané brýle dostanete do 7 pracovních dnů kurýrní službou přímo k vám domů. Brýle obdržíte včetně pevného pouzdra a čisticího hadříku zdarma.

Firma vám garantuje doživotní záruku na brýlové obruby vlastních značek Icona a Jovita. Berte na vědomí, že tato návštěva je zcela zdarma a zcela nezávazně. Máte jedinečnou možnost, pořídit si brýle skutečně výhodně a to bez zbytečného lítání po městě. Kompletní brýle tak můžete pořídit až o 50% levněji než v běžných obchodech, protože je firma přímým dovozcem značkových dioptrických brýlí, pohybuje se garantovaná cena od 999–1599 Kč na všechny brýlové obruby. Navíc máte možnost věrnostních slev na další nákupy.

Pokud skutečně potřebujete brýle a jste časově zaneprázdnění, toto je skvělý způsob, jak jednoduše, rychle a levně nakoupit.

Brýle v akci můžete mít jen prostřednictvím optického poradce. A o jaké akce se jedná? 1+1 – druhé brýle s čočkami Profi 1,5 zdarma. Dále pak sleva podle věku na brýlovou obrubu, sleva na brýlovou obrubu – kolik vám chybí let do 100 nebo k dioptrickým brýlím s čočkami Profi 1,5 brýle se slunečními čočkami Color Profi 1,5 zdarma. Jaké jsou akce na čočky? Sleva 30% na ztenčené Profi čočky, k samozabarvovacím čočkám Fotochromatic Profi 1,5 a také sleva 30% na multifokální čočky Multifokal Profi 1,5. To jsou skutečně nabídky, které se neodmítají a zaslouží si využít je.

Firma má vedle nabízených služeb optického poradce do domu také 5 kamenných obchodů. Na Heurece se můžete přesvědčit o 100% referenci. I na webu firmy si můžete vyhledat názory klientů, kteří tuto službu využili. Shlédnout můžete i video z ČT 24. A jak si poradce objednat? Stačí vyplnit formulář (jméno, příjmení, telefon, email, okres) na webu. Vše je zdarma a nezávazně. Do 24 hodin vás firma bude kontaktovat a společně se domluvíte na dalším postupu. Vyzkoušejte službu optik do domu a vaše spokojenost je zaručena.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv