Publikováno Pro 19 , 2012 v Finance & Služby

Pozor na půjčky a dluhy

2 Komentářů
Pozor na půjčky a dluhy

Nedávno se u našich silnic objevily billboardy, které nás odrazují od půjček s vysokým úrokem. Protože je toto téma zejména před Vánoci opravdu žhavé, přinášíme vám alespoň základní informace. Je více než jasné, že pokud máte každý měsíc poměrně napjatý rodinný rozpočet, na dárky nemáte z čeho ušetřit. A právě s tím počítají nepoctiví poskytovatelé půjček.  Že za půjčení peněz zaplatíte určitý úrok je jasné snad naprosto každému. Vždy se informujte, zda jde o úrok za měsíc nebo za rok. Nesmí vás oslovit jen nízké číslo úroku.

Mnoho lidí už několik půjček doma má. Málokdo ale ví, že můžete jednou větší půjčkou několik menších splatit a tím pádem ušetřit nejenom na úrocích, ale také za vedení účtů půjček a podobně. V neposlední řadě je oddlužení konsolidací půjček velmi transparentní. Domů vám nebude chodit více nepřehledných výpisů, ale jen jeden, na kterém přesně uvidíte, kolik splácíte a kolik je ještě potřeba doplatit. Navíc peníze můžete použít naprosto nacokoliv.

Nebankovní půjčky mají hlavní výhodu v tom, že vás nikdo nebude zbytečně lustrovat, řešit váš měsíční příjem a podobně. Už ani tolik neplatí, že jsou nebankovní půjčky dražší než ty, které nám poskytne přímo banka. Nebankovní poskytovatelé ale většinou neumí řešit hypotéky, tedy půjčky na bydlení. Zde musíte téměř vždy komunikovat s bankou. Ta bude vyžadovat krom dostatečně vysokého měsíčního příjmu nebo ručitele také zástavu nemovitostí. A to buď tou kupovanou, nebo jakoukoliv jinou, která bude mít hodnotu alespoň takovou, aby převyšovala množství půjčených peněz. Hypotéku řeší ale i ti, kteří nechtějí nemovitost kupovat ani rekonstruovat, nepotřebují stavební parcelu a podobně. Hypotékou totiž můžete řešit i majetkové vztahy. Například pokud budete chtít někoho vyplatit v rámci dědictví a podobně.

Více na http://www.jakou-pujcku.cz/

2 Komentáře → “ Pozor na půjčky a dluhy ”

  1. super information

  2. Bližší informace se dozvíte na naší informační lince 608 231 703. Platí pro celou ČR.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv