Publikováno Pro 15 , 2013 v E-shopy & Zboží

Potřebujete zakoupit novou školní tašku?

0 Komentářů
Potřebujete zakoupit novou školní tašku?

Pokud máte ve vaší rodině malého školáka, určitě víte, jak moc je důležité pořídit správný školní batoh. Občas může být složité vybrat ten pravý, protože také velice záleží na tom, jestli se bude vašemu školákovi líbit. Ovšem vzhled není jediné kritérium. Správný batoh by měl skvěle sedět, aby nijak neničil dětská záda. Pokud nevíte, kde takový batoh sehnat, určitě navštivte stránky detskyeshop.cz.

Na těchto stránkách naleznete opravdu velice široký výběr aktovek, batohů a dalších školních potřeb. Zakoupit můžete školní batohy pro prvňáčky ale i pro starší školáky. V nabídce si také můžete všimnout zajímavých školních setů, které zahrnují batoh spolu se všemi školními potřebami. Pokud máte doma staršího školáka, který nechce nosit batoh na zádech, nezoufejte. Naleznete zde i velký výběr školních tašek přes rameno.

Kvalita je zaručena!
Většina zde nabízených batohů má vypolstrovaná, zpevněná a anatomicky tvarovaná záda. Takovýto batoh naprosto přesně dokáže kopírovat tvar páteře vašich dětí. Batohy jsou také vybaveny reflexními pruhy. Tento batoh bude pro zdraví vašeho dítěte opravdu velice bezpečný.

Jaký je rozdíl mezi batohem a aktovkou?
Největší rozdíl mezi nimi je ten, že školní batoh nemá tvar a jeho dno není vyztužené ale pouze zpevněné a zapínání batohu je na klasický zip. Školní aktovky mají na rozdíl od batohu pevný tvar, stěny aktovky jsou vyztužené a její dno je velice pevné. Aktovka nemá klasický zip, ale zapíná se na klopu. V poslední době jsou však také velice oblíbené školní batohy, které sice nemají svůj pevný tvar, ale mají pevné dno a přes zapínání na zipy je umístěna klopa.

Pokud tedy potřebujete svému školákovi pořídit novou školní tašku, rozhodně neváhejte a na tomto eshopu nakupte. Navíc zde momentálně probíhá zajímavá akce na školní batohy. K vybraným školním batohům jsou nabízeny desky na sešity a také penál zdarma. A to se opravdu vyplatí!

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv