Publikováno Lis 26 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Potřebujete právní pomoc?

0 Komentářů
Potřebujete právní pomoc?

V dnešním článku se zaměříme na služby advokátní kanceláře Grubner Legal. Tato kancelář v české republice působí již od roku 1994. Hlavní specializací této kanceláře je zejména poskytování služeb v oblasti obchodního práva. Kancelář své služby poskytuje podnikatelům ale také i soukromým osobám. Tato advokátní kancelář se nachází v Praze, ale jejich pobočky najdete i v zahraničí.

Obchodní právo spolu s právem obchodních společností je ta hlavní oblast, kterou se tato advokátní kancelář zabývá. Služby v této oblasti jsou poskytovány českým ale také i zahraničním klientům. Kancelář Grubner Legal poskytuje poradenství ve všech záležitostech a oborech podnikání počínaje volbou právní formy podniku.

Potřebujete pomoct se sepsáním závěti?
Nebojte se využít služeb kanceláře v oblasti dědického práva. Dědické právo se vám může zdát opravdu složité, a proto se rozhodně nebojte a nechte si poradit. Rozhodně se nemusíte obávat, že by s vašimi soukromými záležitostmi bylo nakládáno jakkoli necitlivě. Jednání o vašich soukromých záležitostech vždy probíhá velice citlivě a s maximální dávkou diskrétnosti.

Potřebujte pomoci v oblasti pracovního práva?
V této oblasti se tým advokátů společnosti Grubner Legal zabývá veškerou agendou, která souvisí s vyhotovováním pracovních smluv a dohod konaných mimo pracovní poměr. Tým právníků této společnosti má za sebou také bohaté zkušenosti s vedením pracovněprávních sporů. Mají také zkušenosti se zastupováním zaměstnanců ale také i zaměstnavatelů.

Pomoc v oblasti trestního práva se také bude hodit!
To, co může zásadně ovlivnit průběh trestního řízení je bezpochyby volba správného obhájce. Obhájce od společnosti Grubner Legal vám poskytne tu nejlepší možnou pomoc.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv