Publikováno Srp 13 , 2014 v Služby

Potřebujete advokáta?

0 Komentářů
Potřebujete advokáta?

Asi každému z nás se někdy může stát, že ve svém životě vyhledá služeb advokáta. Většina lidí si nejspíš představí ty horší ze situací, kdy je třeba vyhledat jejich služeb jako např. potřeba obhajoby při hospodářské či jiné trestné činnosti.  Advokátní kancelář však můžete navštívit i z jiných důvodů, než pokud vám hrozí trest. Nahlédneme-li do nabídky dobře zavedené advokátní kanceláře v Praze, zjistíme, že okruh služeb, které poskytují, je mnohem širší. Samozřejmostí jsou tedy již zmiňované právní a daňové služby. Co si však pod tímto slovním spojením lze představit?

Právo je samozřejmě rozděleno do několika oblastí a většina kvalitních advokátních kanceláří by vám měla poskytnou služby z každého z nich. Pokud řešíte problémy s ústavními stížnostmi a hledáte, kdo by vás mohl zastoupit při řízení o přezkumu zákonnosti rozhodnutí, opatření a postupů soudů či jiných orgánů státní správy či státní moci, hledáte na správném místě. Častá je také problematika občanského práva. Mezi toto odvětví patří již zmíněné zastupování před soudy ve věcech občanskoprávních, ale také např. řešení pozůstalosti ve formě dědictví, či řešení vlastnických či spoluvlastnických vztahů. Neméně často také klienti vyhledávají služeb (ať už jde o zastupování před soudy či jen čistě poradenská činnost) v oblastech rodinného práva. Jen si vzpomeňte, kolik znáte lidí kolem sebe, kteří právě procházejí nebo již prošli ošklivým a zdlouhavým rozvodovým řízením, protože jejich bývalý partner nechce přistoupit na navrhované podmínky rozchodu, ať už se jedná o způsob výchovy jejich nezletilých dětí či už jen o majetkové vyrovnání obou partnerů po odloučení. Pokud jste podnikatel, jistě oceníte služeb advokátů v oblastech daňového práva, jako je např. správa daní a poplatků, správa daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, či zastupování před finančními úřady.

Zadáte-li si do svého vyhledávače spojení „advokátní kancelář Praha“ mnohé z odkazů, které se vám objeví, nabídnou i advokátní kanceláře, které mají v nabídce služeb i kompletní služby týkající se vedení účetnictví (jak pro plátce, tak i pro neplátce DPH), účetní a daňové poradenství či zpracovávání přiznání k daním. Nejsou výjimkou ani kanceláře, které nabízejí např. kompletní zpracování mezd nebo vedení personální dokumentace vaší firmy. Stačí si jen vybrat tu správnou…

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na
redakce@infomanie.cz

Provozovatel portálu:

ALIDA, spol. s r.o. V lípách 157, Mnichovo Hradiště

Telefon : +420 724 192 819

E-mail : info@alida.cz

Archiv