Publikováno Lis 19 , 2013 v Služby & Zajímavosti & Zboží

Potěšte klienty i zaměstnance

0 Komentářů
Potěšte klienty i zaměstnance

Přemýšlíte jak nenásilným způsobem zviditelnit vaši firmu, společnost či cokoliv jiného? Máme pro vás jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout. Vsaďte kartu na reklamní předměty a dárky. Jedná se o praktickou cestu zviditelnění, která potěší obě strany.

Reklamní předměty se totiž dají prakticky využít i v každodenním životě. A navíc, potěší obě strany. Kdo by totiž neměl rád dárky. I maličkostí můžete někoho velmi potěšit a zpříjemnit mu tak den. Praktická věc jako propisovací tužka, tričko, kalendář, diář, pravítko nebo cokoliv jiného se totiž hodí vždy a každý obdarovaný, tedy zaměstnanec či klient, ji ocení.

Firma, jejíž logo bude jasně viditelné na kterémkoliv z výše zmiňovaných reklamních předmětů, bude těžit z propagace. Přeci jen zvěčnění loga na denně užívaných předmětech je velice dlouhodobá „reklama“. Reklamní předměty se dají také dobře zužitkovat při jednání s obchodními partnery. Obdarování upomínkovým předmětem přenese obchodní vztahy na úplně jinou úroveň. Mnohem osobnější a příjemnější.

Přemýšlíte tedy o vhodných předmětech, kterými byste mohli odměnit své klienty, partnery i zaměstnance? Obraťte se například na firmu 94 minutes. Jedná se o firmu, která se specializuje právě na kompletní realizaci reklamních předmětů. Samotný potisk reklamních předmětů i všechny výrobky jsou kvalitně zpracované. Můžete přijít i s vlastním návrhem, který je možné zkonzultovat s designérským týmem. Pomohou vám ale i vyřešit praktické záležitosti jako vhodný výběr propagačních předmětů, počet kusů i typy předmětů. Přeci jen každý typ předmětů je určen pro jinou cílovou kategorii. Levné a standardní rozdávací dárky mohou být třeba propisky či kalendáře. Pro VIP zákazníky, stálé klienty a zaměstnance můžete nechat vyrobit třeba reklamní tričko s potiskem. A samozřejmě, blíží se vánoce! Tak nezapomeňte na reklamní předměty s vánoční tematikou.

S touto firmou dlouhodobě spolupracuje celá řada úspěšných firem. Jejich reference svědčí o maximální spokojenosti. Například společnost BOSCH spolupracuje s 94 minutes již celých 8 let a jako hlavní pozitiva vystihuje ochotu, kreativitu celého týmu a flexibilitu. Sám produktový manager společnosti BOSCH říká, že speciální dárky a reklamní předměty od firmy 94 minutes sklízí obrovský úspěch a jejich klienty jsou velmi oblíbené.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv