Publikováno Čer 26 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Postgraduální MBA studium

1 Komentář
Postgraduální MBA studium

Jste absolventem vysoké školy, máte za sebou již nějakou praxi, ale najednou jste se octli ve stádiu, kdy nevíte kam dál? Hlavně nepropadejte panice a raději se informujte, co byste mohli podniknout dál.

Skvělou možností jsou vysokoškolské postgraduální programy, které jsou zaměřeny na dosažení ještě vyššího vzdělání v oblasti – studium managementu. Po vychození tohoto postgraduálního studia můžete dosáhnout titulu MBA (Master of Business Administration). Existují však i jiné postgraduální programy, které se zaměřují zase na jiné obory. Například BBA (Bachelor of Business Administration), nebo LLM (Master of Laws).

Všechny studijní obory mají několik různých programů a je možné i studium online. Pro zajímavost lze zmínit například Management Soft Skills. Tento program se zabývá tím, jak vést a organizovat pracovní skupin, či tým. Samozřejmě že studijní programy zde najdete i z jiných odvětví, než jen z čistého managementu. Je zde například možno i studium IT.

Stěžejním jazykem pro studium těchto studijních programů je angličtina. To tedy vlastně otevírá další a další možnosti pro absolventy těchto programů. Programy se od klasických vysokých škol liší tím, že jsou samy o sobě jakousi jejich nástavbou. Jsou úzce specializovány na určitá témata, kterým se podrobněji věnujete, a skutečně vás zajímají. Dalším rozdílem je to, že vás vyučují nejen teoreticky, ale také prakticky. Rozvíjí ve vás manažerské dovednosti, schopnosti komunikace, jednání. Ale i schopnost řešení jakýchkoli problémů s oborem souvisejících.

Studium dovršíte tím, že zpracujete závěrečný projekt, který následně obhájíte. Po absolutoriu získáte náležitý diplom, či certifikát.

Na všechny výše zmíněné studijní programy se specializuje i největší česká MBA škola – Business Institut. Vysoká kvalita je garantována nejen spoluprací s velkým počtem špičkových odborníků z mnoha nejrůznějších oborů, ale i spoluprací s řadou jiných profesních organizací. Systém této školy je přizpůsoben způsobu angloamerického školství. Business Institut se neustále vyvíjí a dodržuje současné trendy v tomto způsobu vzdělávání.

Jeden komentář → “ Postgraduální MBA studium ”


  1. Aranka Horvátová

    5

    Já absolvovala Chanovskou univerzitu a Dežo včera řikal, že bych měla jit studovat to MBA , teď nevím jestli je to dobrej nápad …


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv