Publikováno Zář 25 , 2013 v Služby & Zajímavosti

Pomocník na profesionální úrovni

0 Komentářů
Pomocník na profesionální úrovni

„Od myšlenky k výrobku.“ Tímto heslem vás uvítají webové stránky společnosti 3E Praha Engineering, která se specializuje na produkty týkající se technologických a konstrukčních příprav, jež předcházejí jakékoliv výrobě. Nejznámějšími takovými produkty jsou softwarové systémy CAD, CAM a PDM.

Tato akciová společnost působí na našem trhu již od roku 1990 a díky více než dvacetiletým zkušenostem se snaží poskytovat ty nejlepší služby a lety získané vědomosti jí umožňují i velmi kvalitní práci co se týče realizací. Na webových stránkách v sekci produkty naleznete další kategorie, my si nyní představíme to nejlepší například pro architekturu a stavebnictví.

Pokud se tedy zaměříme na tuto sekci, v nabídce objevíme konkrétní produkty. Prvním z nich je SketchUp Pro, který každému poskytne velmi jednoduché a rychlé zpracování nápadu, budovy či parku, v 3D provedení. Jedná se de facto o pomocný nástroj, který vám pomůže s veškerým navrhováním, skicováním a dalšími aktivitami, které se týkají stavebnictví a architektury. Hlavní výhodou je snadné ovládání a také velmi dobrá spolupráce se systémem CAD. Se SketchUp máte možnost tisku ve velmi vysokém rozlišení na velké formáty.

Další možností je systém Artlantis, který je vytvořen zejména pro zpracování vizualizací animovaných či statických. Bude vám nástrojem pro vytvoření velmi reálných virtuálních animací, obrázků vysoké kvality. U tohoto produktu je vyzdvihována vysoká rychlost a jednoduchost ovládání.

Třetím produktem patřícím do odvětví architektury a stavebnictví je DataCAD. Přestože byl původně vytvořen v první řadě pro stavební práce, dnes se využívá za mnohými dalšími účely. Pracovat v tomto systému lze ve 2D i 3D. Další jeho funkcí je prohlížení vytvořeného projektu v reálném čase, což umožňuje technologie o2c. Obecně se dá říci, že tento program je vlastně spojení klasického CAD systému s dalšími funkcemi, které jsou velmi specifické, specializované.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv