Publikováno Srp 05 , 2015 v Služby

Pomaturitní studium angličtiny: Jak a kde?

0 Komentářů
Pomaturitní studium angličtiny: Jak a kde?

Jste „čerstvý“ maturant a nevzali vás na vysokou školu? Nebo o studium na VŠ nestojíte, ale současně se vám ještě nechce do zaměstnání a chcete ještě více zdokonalit vaše dovednosti? Či ještě jinak: Máte už po maturitě nějaký ten rok, pracujete, ale vaše práce vás neuspokojuje a raději byste získali jiné zaměstnání, kde je podmínkou plynulá angličtina? Pokud jste se v některé ze skupin našli a uvažujete o pomaturitním studiu angličtiny, tento článek vám přijde vhod. Dozvíte se, jak takové studium probíhá a co díky němu získáte.

Studium na prestižní škole v centru Prahy

Aby mělo pomaturitní studium efekt, je třeba se zamyslet nad výběrem školy. Ne vždy se totiž musíte setkat s kvalitou. Vy naštěstí nemusíte nikde složitě pátrat. Naším tipem pro vás je prestižní Jazyková škola Lingua Sandy, která nabízí pomaturitní studium angličtiny ve velmi vysokém standardu. Výuku vedou zkušení lektoři a rodilí mluvčí, pedagogický tým zde vede přední český didaktik z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Jazyková škola má učebny v centru Prahy (Na Florenci 9), což je ideální poloha i pro mimopražské.

Dokonalá příprava na mezinárodní zkoušky

Výuka angličtiny probíhá v dopoledních hodinách a týdně je to 20 hodin. Důležité je vědět, že každý, kdo úspěšně složil maturitní zkoušku ze všech předmětů v roce 2015 a nastoupí na jazykovou školu, získá statut studenta a může tedy využívat všech výhod, které studenti mají. Ostatní se mohou přihlásit na úřad práce.

Studium na škole je založeno na využití moderních metod výuky. Lektoři se snaží o aktivní přístup a maximální motivaci. Důraz je kladen nejen na rozvoj komunikativních kompetencí. Studenti si také rozvíjí písemný projev. Během jednoho roku jsou všichni studenti skvěle připraveny na složení mezinárodně uznávaných zkoušek KET, PET, FCE a CAE. Škola jako bonus pro všechny nabízí zcela zdarma možnost studia 2 doplňkových jazyků.

Jak se přihlásit?

Škola přijímá studenty pro pomaturitní studium bez přijímacích zkoušek. Na začátku se píše pouze test, na základě kterého budou studenti rozděleni do skupin. Za studium se platí školné, nyní škola nabízí výrazné slevy. Více se dozvíte na oficiálních stránkách školy lingua-sandy.cz.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv