Publikováno Srp 11 , 2014 v Rubriky

Polokošile pro každou příležitost

0 Komentářů
Polokošile pro každou příležitost

Mnoho mužů nejraději nosí sportovní oblečení, převážně džíny a trička. Pokud se musí z nějakého důvodu obléci formálně, necítí se ve své kůži. Tričko a džíny se ale pro některé příležitosti opravdu nehodí. Co si tedy obléci, když smoking a motýlek zrovna vyžadován není? Možná proto byly poměrně nedávno vymyšleny polokošile. Jedná se o kompromis mezi sportovním a formálním oblečením. Zatímco, košili s kravatou si mnoho mužů vezme na sebe jen několikrát do roka, kompletní sortiment pánských polokošil pokryje výběr oblečení na všechny příležitosti. Většina polokošil se hodí na každodenní nošení.

Pokud si pánové nejsou jisti, jaké oblečení zvolit na kulturní akci, párty nebo schůzku, s decentní jednobarevnou polokošilí s knoflíčky u výstřihu, nemohou šlápnout vedle. Budou se cítit příjemně a vypadat dobře. A dámy to jistě ocení.

Většina polokošil je vyrobena z bavlny. Důraz je kladen především na pohodlnost nošení. V nabídce internetového obchodu GetFashion.cz najdete klasické jednobarevné bílé, šedé či černé polokošile šité z bavlny s vysokou gramáží a samozřejmě i odvážnější polokošile ležérního střihu, se zajímavou barevnou kombinací, výrazným potiskem nebo zajímavým detailem na kapse či límečku.

Polokošile lze zvolit opravdu pro každou příležitost. Sportovní polokošile jsou šity ze směsi bavlny a polyesteru, dobře odvádějí pot od těla, jsou prodyšné a lehké. Pro chladnější počasí se hodí polokošile s dlouhým rukávem.

Podívejte se na bohatou nabídku kvalitně šitých polokošil do internetového obchodu GetFashion, specializovaného obchodu se stylovým oblečením pro muže i ženy. Právě nyní tam najdete pánské polokošile ve výprodeji, některé košile v sortimentu jsou zlevněné o 30 až 40%, jejich ceny začínají již na 300 Korunách. Polokošile se vybírají snadněji než košile, které musí přesně sedět v oblasti krku ramen i břicha. U polokošil, si stejně jako u triček, si vystačíme s velikostmi S, M, L a XL. Stačí jen vybrat styl a barvu, která vám sedí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv