Publikováno Říj 20 , 2014 v Služby

Pojďte úspěchu naproti

0 Komentářů
Pojďte úspěchu naproti

Veletrhy a výstavy jsou často obrovské akce s tisíci návštěvníky. Firmy, které se zde prezentují, musí zaujmout již po vizuální stránce, což jim zajistí originální výstavní stánek. I v oblasti realizace expozic existují zkušení odborníci, kteří vám dokážou veškeré starosti spojené s veletrhy usnadnit a pomoci zrealizovat.

Firma EXPOSALE nabízí komplexní služby na klíč, v kterých je zahrnut prvotní návrh vytvořený v 3D programu pro dokonalou představu, samozřejmě s předešlou konzultací s klientem, následná výroba expozice nebo výstavního stánku a nakonec i samotná montáž na vystavovaném místě. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru a používání systému ISOGON dokážou odborníci z firmy EXPOSALE vytvořit neobvyklé veletržní stánky z klasických materiálů. S radostí vám ale vyprojektují a následně postaví i netradiční expozice, které zaujmou na první pohled svou velkolepostí a propracovanými detaily.

Výstavní stánky nemusí být umístěny pouze ve vnitřních prostorech. Realizace výstavních stánků v exteriéru je velice zajímavá a evokuje i jakousi výzvu k využití nabízeného prostoru. Ať je vaše představa jakákoliv, vždy se bude postupovat tak, aby vašim přáním bylo vyhověno.

Ač si přejete předvádět českou firmu, nemusí se účast na veletrzích a kongresech vztahovat pouze na území České republiky. Realizace expozic a účast na zahraničních akcích může přinést mnohem více úspěchů, než si dovedete představit. A i v tomto ohledu se můžete obrátit na EXPOSALE. Právě díky mnohaletých zkušenostem s prací v zahraničí, kde byly instalovány originální výstavní stánky, se nemusíte spolupráce v žádném případě obávat.

Přes 500 spokojených klientů je důkaz kvalitně odvedené práce. Pozitivní reakce si můžete pročíst díky více než 2000 napsaných referencí k práci firmy EXPOSALE.

Na webu firmy zjistíte podrobnější informace, můžete si prohlédnout fotografie již vystavovaných expozic a také zde naleznete kontakt pro případné dotazy či konzultace.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv