Publikováno Říj 25 , 2010 v Cestování & Zajímavosti

Pohodová zimní dovolená ve středisku Herlíkovice-Bubákov

1 Komentář
Pohodová zimní dovolená ve středisku Herlíkovice-Bubákov

Potřebujete si odpočinout? Hledáte dovolenou, na které nebudete muset nic řešit a přitom by Vás neměla zruinovat? Určitě popřemýšlejte o zimní sportovní dovolené v Bubákově. Jde o spojení lyžařského areálu Herlichovice – Bubákov, kde budete mít super lyžařské podmínky ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Pokud se chcete naučit lyžovat nebo snowboardovat, navštivte lyžařskou školu na Bubákově. Celková délka tratí sjezdových je 12,5 km, při nočním lyžování 2 km. V provozu je 5 vleků a dvě čtyř-sedačkové lanovky. Mapu lyžařských tratí naleznete ZDE.

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi v Hořejším Vrchlabí, 300 m vlevo od silnice směrem na Špindlerův Mlýn. Horský areál BUBAKOV.cz v Krkonoších s rodinnou atmosférou nabízí celoroční ubytování ve dvou penzionech Ranč nebo U Lanovky.

Využijte komfortu sjezdovky hned vedle chaty s cenami již od 260 Kč za noc. Není to úžasné? Ubytování navíc nabzí veškerou vybavenost vč. WiFi a parkování hnedka u chaty nebo v garážích. Apartmány nabízí plně vybavenou kuchyňku a sociální zařízení. Dále si můžete vybrat ubytování na pokojích s vlastním nebo společným. sociálním zařízením. Samozřejmostí je i lyžárna s elektrickými vysoušeči lyžařských bot.

Také ale máte strach objednat dovolenou a pak se obávat, zda bude příznivé počasí. V rámci ubytování totiž můžete využít společenskou místnost a tělocvičnu, kde si zahrajete třeba stolní tenis nebo šipky. I tak jsou ale sněhové podmínky jsou z 80% zajištěny kvalitními sněhovými děly.

Pohodový odpočinek, sportovní zážitky a relaxace po celý rok, protože okolí Bubákova nabízí celou řadu příležitostí pro rekreační i sportovní využití volného času. Užijte si atmosféry našich nejvyšších hor-Krkonoš.logo

Kontakt:

PaedDr. Ivana Kinclová

mobil: +420 608 843 187

e-mail: ubytovani@bubakov.cz

www.bubakov.cz

Jeden komentář → “ Pohodová zimní dovolená ve středisku Herlíkovice-Bubákov ”


  1. Lída

    5

    Vynikající středisko, kvalitu lyžování bych srovnala s lyžováním v Jeseníkách. Jen mi tam před rokem chybělo noční lyžování


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv