Publikováno Úno 19 , 2015 v Dům a byt

Podle čeho vybírat garážová vrata?

0 Komentářů
Podle čeho vybírat garážová vrata?

Garážová vrata budou tématem dnešního článku. Důvod je jednoduchý. Měli byste je vybírat raději dřív, než později. Takže pokud plánujete novostavbu, rozhodně byste na garážová vrata zapomínat neměli. Ne, že by tento typ vrat nešel vsadit do jakéhokoliv prostoru, ale vždy si ušetříte spoustu starostí, ale samozřejmě také peněz, pokud bude otvor na vrata či bránu standardní.

Standard nebo atyp?

Atypická garážová vrata nejsou výjimkou. Počítat ale musíte s delší dobou dodání a v neposlední řadě s vyšší cenou. Na to je potřeba myslet nejen při výběru vrat do garáže, resp. při plánování a stavbě garáže, ale samozřejmě je potřeba rozmyslet všechny otvory. Na mysli máme brány, ale také okna a dveře. Vše, co je na míru je drahé.

Jaký typ vrat?

Pokud máte velmi prostornou garáž, vrata vybírejte klidně podle designu. Do menších prostor se hodí sekční garážová vrata, která lze sklápět ke stropu nebo do boku. Ušetříte tím spoustu prostoru, ale design tím také neutrpí. Máte totiž na výběr neuvěřitelnou šíři barev lamel. Velmi oblíbené jsou především barvy, které imitují dřevo. Výjimkou ale nejsou ani pastelové barvy, které spolu s podobně barevně laděnými okna exteriérovými vchodovými dveřmi dolaďují celkový dojem z domu. Je tedy jen a pouze na vás, zda budou vrata se stavbou ladit, nebo na druhou stranu budou jakýmsi solitérem, kterého si každý všimne.

Proč kvalitní vrata

Dodavatelů bran, mříží a různých druhů vrat je na našem trhu více. Vybírat bychom ale měli produkty, na které máte kladné recenze. Na vrata byste měli dostat nejen záruční, ale bezesporu také pozáruční servis. Nezapomeňte se také informovat na možnost motorového otevírání na dálkové ovládání. To je velmi výhodné, zejména pokud automobil používáte každý den.

V neposlední řadě musíme vzpomenout na izolační vlastnosti kvalitních zavíracích systémů. Můžete ušetřit nemalé částky při vytápění garáží i jiných prostor.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv