Publikováno Čvc 19 , 2014 v Cestování

Pobyty a zážitky za super cenu

0 Komentářů
Pobyty a zážitky za super cenu

Stále přemýšlíte, jak strávíte volné letní dny? Pokud vás už omrzelo sezení na zahradě či u rybníka kousek od domu, neváhejte a podívejte se dál.

V nabídce jsou slevy na pobyty. Pokud ještě nevíte kam, z tak široké nabídky si jistě vyberete. Jste akční a máte rádi pohyb? Pro vás jsou tu nabídky v kategorii turistika a hory nebo zážitky a adrenalin. Hledáte koupání a řádění ve vodě? Jistě si vyberete zajímavý pobyt u vody. Jestli chcete relaxovat, to právě pro vás bude v kategorii termály a lázně nebo wellness. Vyzkoušejte například lázně Luhačovice, Jáchymov, šumavské konopné lázně nebo slovenské termály Velký Meder. Zajímavá je i nabídka zájezdů do zahraničí nebo do českých měst. Řecký Zakynthos, chorvatská Dalmácie, Itálie nebo Egypt. To vše jsou zájezdy ve slevě.

Stačí si jen vybrat to pravé pro vás. Zda chcete relax, cestování, poznávání anebo vše najednou. Vezměte rodinu či přátele a vydejte se trávit léto tak, abyste byli spokojení a dny volna si naplno užili.

Chcete potěšit svého partnera či partnerku? Objednejte zájezd a darujte ho jako překvapení. Pobyty pro dva jsou jedna velká romantika. Okořeňte svůj vztah a buďte originální. Asi každá žena touží po romantice, dopřejte jí to. Muže zas potěší překvapení a spontánnost partnerky. Z širokého výběru zájezdů jistě najdete to pravé právě pro vás dva.

Vystupte z nudy a poznávejte nová místa. Ať už v České republice, na Slovensku, v Rakousku, v Itálii, Chorvatsku, Řecku nebo Egyptě. Vybrané zahraniční destinace vás určitě okouzlí.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv