Publikováno Pro 17 , 2012 v Cestování & E-shopy & Služby & Zajímavosti & Zboží

Pneumatiky Barum

1 Komentář
Pneumatiky Barum

V dnešním článku se zaměříme na výběr vhodných pneumatik. Nejen zimní počasí si s námi totiž umí pěkně pohrávat a silničáři občas stíhají jen s velkými obtížemi odklízet sníh a sypat sůl na zledovatělé vozovky. V létě zase mohou být na silnicích potoky vody, naše dálnice jsou plné děr a jiných nepříjemných překvapení. Přesně to je důvod, proč bychom měli vybírat jen takové pneumatiky, na které se můžeme spolehnout i v kritických situacích.

Velmi oblíbenými pneumatikami jsou pneumatiky Barum a důvod je jednoduchý. Už po léta nás výrobci přesvědčují, že i za dobrou cenu můžete pořídit perfektní pneumatiku, která váš vůz udrží na solnici s trochou nadsázky jako přibitý. Ostatně značka Barum má také letitou historii. Během té doby vývojáři dokázali jít ruku v ruce s novými technologiemi a pokrokem. Spojením znalostí Tomáše Bati a společností Rubena a Mitas, byla v roce 1931 spuštěna výroba právě pneu Barum. Název pneumatik je tedy odvozen od jmen těch, kteří se na prvotní výrobě podíleli. Tomáš Baťa tedy zdaleka není znám jako výrobce bot, ale jeho ambice sahaly mnohem dále.

V současné době se tyto pneumatiky vyrábějí v největší výrobní jednotce v Evropě, v Otrokovicích. Pneumatiky jsou pak distribuovány napříč celou republikou i na ostatní trhy. Také ve světě má Barum výborné reference jako pneumatiky, které jsou spolehlivé snad na všech površích. Velmi důležitá je také dlouhá životnost a bezesporu také přijatelná cena.

Jeden komentář → “ Pneumatiky Barum ”


  1. Jitka

    5

    Děkuji Vám za váš zajímavý článek o této značce. Dozvěděla jsem se v něm mnoho zajímavého.


Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv