Publikováno Čer 20 , 2015 v Služby

Plaťte jen za webhostingové služby, které využijete

0 Komentářů
Plaťte jen za webhostingové služby, které využijete

Marně hledáte webhosting, který by vám vyhovoval? Potřebujete méně místa pro web, ale více databází a prostoru pro e-mailovou schránku? Existuje řešení. Jmenuje se Puzzle Hosting a jde o to, že si svůj hosting poskládáte ze služeb, které opravdu využijete.

Puzzle Hosting je hosting na míru. Podobně jako se skládají puzzle, si poskládáte do svého balíčku služby, které budete chtít využívat. Webhostingové firmy často nabízí hosting na míru tím způsobem, že sami analyzují, co byste potřebovali. Tady je to jiné. Vše si kompletně nastavíte sami.

Proč zvolit Puzzle Hosting

Ušetříte. Měsíčně to možná bude dělat pár korun, ale během několika let to udělá větší částku, která vám zaplatí další měsíce používání. Navíc je úplně nelogické platit za něco, co stejně nevyužíváte. Je to jako platit si kurzy angličtiny, na které nechodíte, nebo si koupit jízdenku až do Prahy a vystoupit už v Kolíně.

Jak to funguje

Není problém si to vyzkoušet. Puzzle Hosting si lze objednat a zaplatit až do 14 dnů. Pokud se vám nebude líbit, nezaplatíte, služba se automaticky deaktivuje a nikdo se vás na nic nebude ptát. Vyzkoušení je zcela nezávazné, dokonce ještě před objednáním uvidíte, kolik vás hosting bude měsíčně stát.

Stačí si naklikat všechny možnosti: prostor pro web, prostor pro e-maily, e-maily, databáze, FTP účty. Chytrý konfigurátor vás upozorní i na to, když uděláte nějakou chybu (například když zvolíte 3 e-maily, ale zapomenete objednat dostatek prostoru pro ně). Mnoho věcí je sice přednastavených, ale ty, od nichž se odvíjí cena, si volíte sami.

Kromě toho vám Puzzle Hosting přinese ještě extra zálohování, které bývá u jiných hostingů za příplatek, nástroj na tvorbu webu bez znalostí programování a testovací webhostingové konto.

Buďte chytří. Neplaťte zbytečně za něco, co nevyužíváte.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv