Publikováno Říj 31 , 2014 v E-shopy

Pivní chladící zařízení pro domácí využití

0 Komentářů
Pivní chladící zařízení pro domácí využití

Ať už to bereme jako plus či mínus, Češi jsou národem pivařů. Když se řekne Česká republika, cizincům se kromě památek hlavního města určitě vybaví i půllitr pěnivého moku. Zvláště během léta jsou restaurace se zahrádkami nacpané k prasknutí. Půllitr dobře vychlazeného piva totiž spolehlivě uhasí žízeň a často je také levnější variantou osvěžení, než minerální voda, limonáda nebo džus.

Správně vychlazené pivo by mělo mít šest až osm stupňů Celsia. A správně vychlazené pivo může chutnat nejenom ve vaší oblíbené hospůdce, ale i doma. Díky kvalitnímu stolovému chlazení s vestavěným vzduchovým kompresorem si můžete profesionální chlazení, stáčení a podávání piva užívat i v domácím prostředí, třeba na zahradní párty.

Při výběru optimálního modelu výčepního zařízení se v první řadě musíme řídit jeho výkonem. Pro použití v domácím prostředí většinou plně dostačuje výkon odpovídající vychlazení okolo 20 litrů za hodinu. Více výkonná chlazení jsou vhodná pro domácí i komerční využití. Dalším kritériem při výběru může být i udávaná energetická náročnost provozu či osazení kompresorem. Jednotlivé modely výčepních zařízení se liší i velikostí a použitými materiály. Mezi nimi vévodí dubové dřevo a nerez ocel.

Příkladem kompaktního malého, ale kvalitního stolního pivního chladícího zařízení je PYGMY 25/K EXCLUSIVE, které umožní natočit 40 až 50 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny. Důraz je kladen nejenom na kvalitu, ale i na design. Mezi hlavní vychytávky patří zasouvací madlo pro přenášení zařízení, umístění všech ovládacích prvků v zadní části, celistvé boky bez rušivých mřížovaných průduchů či stylové madlo kohoutu. Moderní vzhled podtrhuje i podsvícený přední panel. Thermo blok s vysokou energetickou kapacitou zajistí výdej správně vychlazeného piva již po zhruba dvou minutách od zapnutí přístroje. Pokud čekáte větší odbyt piva lze termostat nastavit na max. thermo blok. Termostat tak během zhruba deseti minut akumuluje velké množství energie, která je potřebná pro rychlý výdej dostatečně vychlazených piv jedno za druhým.

Pokud chcete čepovat dobré pivo, podívejte se na sortiment firmy Pivní Chlazení, kde najdete výčepní zařízení a pivní chlazení pro domácí i profi využití, příslušenství a doplňkový sortiment.

Zanechte komentář

Kontakt:

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na

Provozovatel portálu:

Archiv